youtube için video düzenleme programı önerir misiniz

21 Şub 2021
73
5
iyi geceler arkadaşlar laptop da kullanabileceğim kullanışlı bir video düznleme, editleme programı önerir misiniz ?? şimdiden teşekkürler.

METE TAHA

Üye
15 Nis 2021
106
3
Merhaba öncelikle laptopun android ise video düzenleme programı olarak:Adobe Premiere Clip,VideoShow,PowerDirector Video Editor App,KineMaster,Quik,VivaVideo,Movie Maker Filmmaker vb..... birsürü android için bu şekilde video düzenleme programı var

YARDIMCI OLABİLDİYSEM BİR TEŞŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN

METE TAHA

Üye
15 Nis 2021
106
3
Vegas Pro,Final Cut Pro,Blender,Lightworks,DaVinci Resolve,Windows Movie Maker, Shotcut,VSDC,
Bunlar gibi daha size sayabileceğim birçok program var inşallah işinize yarar

YARDIM EDEBİLDİYSEM Bİ TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
4
230
Loxcey Sixs
Merhabalar;
Bahsedeceklerimin ikisinide sıklıkla kullanıyorum.
Kesinlikle Premiere Pro ve ya Davinci Resolve kullanın.
Eğer yeniyseniz Premiere Pro en kolay ve güçlü program diyebilirim.
Onu tercih edebilirsiniz. Bilgisayarınız çok güçlü değilse
Davinci Resolve'u tercih etmeyin. Pek optimize çalışmadığından
sıkıntı çıkaracaktır.

21 Şub 2021
73
5
teşekkür ederim ınstagram sayfamın youtube sayfasını açıcam da zemin hazırlıyorum sağolun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.