Youtube ilgili önemli detay !

14 Şub 2019
141
0
Paris
2013 lerde çekilen video 2017l erde çekilmiş gibi gözüküyor..
Acaba izleyici sayısını arttırmak için yapılan bir hile mi ?
O video 2015'tede vardı %100 eminim.
Böyle birsùru vardı ! Özellikle şarkı kliplerinde yapılıyor.Daha 2017de 3-4 milyon izlenme alan video 30-40 milyon izlenme almış.
Bir tane örnek veriyim.
[ame]https://m.youtube.com/watch?v=SkqHCzv-pn0[/ame]
Bu videoyu 2015 te izlemiştim ilk izlediğimde..daha önceden de vardı..

14 Şub 2019
141
0
Paris
Ama adam 2 milyondan 30-40 milyona patlamış çoğu videosu bir sene bile olmadı aradan geçen zaman..Bu işte para var heralde olmasa bu adamlar bu kadar afedersin bitaraflarını yırtmaz.Bazıları para için.. bazıları sanat için ama bazen hileden de geri durmuyolar.

masterlordd

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
865
0
İstanbul
Attığınız linkteki videoda yorumlarda bile kanalın şifresinin unutulduğu falan yazıyor yani video birden fazla paylaşılmış tekrar tekrar silinmiş olabilir. Bana kalsa olay bu : video yeniden yüklenmiş, youtube'nin böyle basit bir aldatma yapacağını sanmıyorum.

vahcet12

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
469
0
:) Norm Ender yılların Rapcisi. Deli şarkısınıda hatırlıyorum. 2017'de Trend videolarda 1 numaraya kadar ulaşmıştı.
Ayrıca bu çok önemli bir detay değil bence.
Youtuber olacaksan eğer sadece şurada işine yarar -"ya uff bugün video çekesim yok, 2 sene önce çektiğim bir videoyu yeni çekmişim gibi göstereyim"- :)
Kaldı ki youtube bot takipçiyi tespit edebiliyor, yoksa aç bi kanal. Hiç uğraşma rastgele 1-2 video at, bot takipçiyle 50m izlenmeye ulaş youtube dan paralı ceple. Yedirmezler,
Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte :)

BatHero

Üye
26 Mar 2018
236
1
Space
videoyu en son düzenlediğin tarihe göre yazılmıyormu o tarih , istersen bir denemesini yap bugün herhangi bir video yükle sonra bazı düzenlemeler yap youtube da yüklü iken tarihi değişicekmi diye bak

jumex

Üye
6 Mar 2019
74
0
harddisk
norm ender oldschool bir rapçiydi. uzun süre ara verdikten sonra 2017 yılında albüm çıkarttı. bu da o albümden bir parça. 2015 ile alakası yok, yanlış hatırlıyor olabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.