Youtube kanalı İçin Video Hazırlama

1 Ocak 2016
149
0
###
arkadaşlar merhaba youtube kanalı için hd videolar hazırlaya bileceğim ücretsiz programlar var mı ? amacım komedi kanalı videoları için kesmek düzenlemek ekleme yapmak gibi işlemleri yapabileceğim bir program arıyorum önerisi olanlar yazarsa sevinirim...

Lyudmila

Üye
12 Tem 2015
122
0
Uranüs
Yukarıda Bir Kardeşimizinde dediği gibi " Sony Vegas Pro 13 " Kesinlikle güzel ve kaliteli bir programdır..
" Sony Vegas Pro 11 "
i tercih etmeni öneririm..
Gerçekten Basit Bir Program İnternetten 2-3 Dakikalık Videolarını İzlemen Yeterli Olacaktır O Video Kırpma Vb. Şeyler İçin.

Ekran Kaydı İçin : " Action ! " kesinlikle güzeldir..

Video Kapak Tasarımları İçin Basit Bir Şekilde Fotoğraf Düzenleyebileceğin : "PhotoScape" Programını Öneririm..

Herhangi bir sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım..

Son düzenleme:

Only RevenGe

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
310
0
Oyunlar için genelde Fraps kullanılır ama Bandicam'de tercih edilebilir. Ayrıca daha yeni yeni montajlama işine girdiysen Camtasia Studio öneririm hem crack yapması kolaydır ücretsizce kullanabilirsin. Yok ben eğitimine zaman ayırabilirim diyorsa Sony Vegas Pro gibi şeylere yönel derim Youtube'da çok fazla eğitim videosu var. Bol şans.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.