Youtube Kanalı işlerinden Anlayanlar bi Göz Atabilirmi ?

IRON HORDE

Üye
23 Eki 2014
107
0
Sa Brolar öncelikle benim bi youtube kanalım var oyun videoları falan filan çekiyorum bikaç abonem var izleyenlerde beğeniyor videolarımı hep seviyorlar ama abonem yok denecek kadar az izlenmelerde aynı şekilde bu işlerden anlayan arkadaşlar özelden yada bi şekilde bana ulaşırsa çok güzel olur ben gerçekten bu davamda kararlıyım ve herşeyi yapmayada hazırım yardimcı olmaya çalıaşan arkadaşlarada şimdiden teşekkürler

SIKINTIYOK

Katılımcı Üye
29 Eki 2012
324
0
Diğer sayfaları gidip yorum atma sakın. Bu senin kanalının kalitesini düşürür.
Sana reklam yapabilecek büyük kanallarla tanış.
Sürekli videolar yükle zamanla kendiliğinden artacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.