Youtube kanalı

gecenin

Üye
31 Ara 2014
66
0
Arkadaşlar öncelikle herkse merhaba
bilmiyorum bu konunun yeri burası mı eğer yanlış yere yazıyorsam umarım uygun yer için adminlerimiz yardımcı olur youtube kanalımı sattım 7.390 abonesi olan ayrıca 4000 saat dolmuş fakat hala para kazanması inceleniyordu ve sattım içerik üretemedim sizce hata mı yaptım bana önerebileceğiniz herhangi pratik bir yol varmı?
Ayrıca instegram la ilgili sizinle birşey paylaşmak istiyorum instegram takipçi paneli grup bir sayfaya 100 150 K civarı takipçi atsak üzerine doğal takipçi geliceğini düşünüyorum bu sebeple reklam alınabilir uygunmudur sizce?

16 Tem 2016
52
0
Para kazanması açık olması için orda detayları ve şartları yazması lazım 1000 veya 10000 görüntülenmeye ulaşması lazımdı sanırım toplam görüntülenmenin veya tek bir videonun görüntülenmesi Detaylı araştırırsan youtubedeki para kazanma olayını orda zaten gözükür şartları
Yanlış anlayıp anlatmak istediğini söyleyemediysem kusura bakma :)

PROHACKTR41

Uzman üye
16 Mar 2017
1,916
2
youtube de reklam almak daha rahat yani adamın instagramda bulması zor olur 100-150 içinde bi tane bildigim site vardı 1m filan kullanıcısı var
site ortak olursan 100-150k olur diger türlü zor
ve 4000 saati facebook tan yapabilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.