Youtube Kanalım Büyürmü? |

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pentago

Yeni üye
28 Mar 2019
35
0
Suriye
Selamunaleyküm Arkadaşlar Kanalım Büyürmü Aynı Yolda İlerlersem İstatistikleri Yazıyorum Lütfen Değerlendirin Boşuna Uğraşmayayım Mikrafona Webcama Vs. Para Yatırmayı Düşünüyorum Max 50-60 Tl Civarında Ekipmanlarla Devam Edeceğim.

Abone - 2

1. Video İzlenme - 50
2. Video İzlenme - 74
3. Video İzlenme - 8 | Neden Bilmem Aslında Video Yararlı
4. Video İzlenme - 20 Dakika Önce Atmışım 2 İzlenme
-----------------------------------------------------
Toplam İzlenme - 142
Katıım - 3. Ayın Ortalarında Başladım
İzlenme Süresi (Dakika) - 124
Ortalama Görüntüleme Süresi Dakika 0:56
Paylaşım: 18
Beğenmeyenler: 1
Beğenenler: 7
Yorumlar: 2
-----------------------------------------------
Oynatma Konumları
Youtube İzlenme Sayfası: %92
Harici Sitelere Vs. Yerleştirme: %8

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Hocam bence daha çok erken ekmeği çiğnemeden yutmaya çalışıyorsunuz biraz zaman ayırın hemen büyüyemezsiniz ve bu istatistiklere bakarak bir şey demek pek mümkün değil. Siz sadece özgün içerikler üretin ve akışına bırakın biraz. İyi forumlar.​

Combaqa

Uzman üye
14 Ocak 2018
1,311
5
Ütopya
Merhaba..
gerekli emeği gösterirseniz ve video içerisinde samimi bir şekilde kendinizi izleyicilere hitap ederseniz gelişim yakalayabilirsiniz

Pentago

Yeni üye
28 Mar 2019
35
0
Suriye
Hocam bence daha çok erken ekmeği çiğnemeden yutmaya çalışıyorsunuz biraz zaman ayırın hemen büyüyemezsiniz ve bu istatistiklere bakarak bir şey demek pek mümkün değil. Siz sadece özgün içerikler üretin ve akışına bırakın biraz. İyi forumlar.​
Hocam Aceleciliğimin Bir Nedeni Şu;
Çok Saçma Sapan Boş Videolar Atanlar Yani Şu Küçük Kitle Nasıl Büyüyor? Adamlara Bir Bakıyorum 50 Bin Abone Videolarına Bakıyorum Mesela.
Slime Rahatlatıcı Video ? Kendisinin Bile Değil? Yani Bunlar Nasıl Başarıyor.

Enes coder

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
299
0
izmir
Toplam İzlenme - 13.720*
İzlenme Süresi (Dakika) - 33.180
Ortalama Görüntüleme Süresi Dakika 3:34
Beğenmeyenler: 155
Beğenenler: 1.234
Yorumlar: 1.015
paylaşım : 159

ORTALAMA HER VİDEO GÖRÜNTÜLENME 600 + ÜZERİ
300 ABONE VE KANALI AÇALI 3 AY OLDU BEN BİLE ÜMİTSİZİM :/

noonebey

Katılımcı Üye
14 Ocak 2019
590
10
Uzay
Videolarınızı kaliteli ve iyi yapmalısınız. Videolarınıza etiket koymayı unutmayın bu videolarınızı ön plana çıkarır ve izlenme sağlar kanalınızda daha hızlı büyür

femkefe

Üye
3 Şub 2019
231
0
NEREYE...
Bence herşeyin bir yeri ve zamanı var sen sadece biraz sabret ve daha fazla video paylaş sonunda göreceksin ki ilerlemiş olacaksın bize güven ve acele etme

uzaylgen

Katılımcı Üye
12 Mar 2019
758
173
Linux
Daha Çok erken 100 aboneden sonra fikir isteseydin daha yararlı olurdu .dilediğin gibi olması dileğiyle

zyro58

Yeni üye
24 Mar 2018
11
1
Sivas
en önemlisi gereksiz etiketler mesela adamın biri samanyolu yazacak senin video çıkacak + birde add me fast ile izlenmeni artır

'Rookie

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
2,978
31
Konu sahibinin isteği üzerine daha fazla post kasımı olmaması için konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.