Youtube Kanalıma İçerik Lazım

TheTing

Üye
30 Kas 2011
140
0
Arkadaşlar özgün youtube kanalıma içerik hazırlayacak birilerini arıyorum abone sayısı 8.300 videolar silindi tekrar içerik hazırlamak skntılı uğraşamıyorum

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
Hack videoları çekebilirsiniz. Ayıptır söylemesi attığım facebook hack diye bir video var günde 100 görüntülenme geliyor :trl (sanki çokmuş gibi)

TheTing

Üye
30 Kas 2011
140
0
içerik var arkadaşlar sadece zaman ayıramıyorum benim için editleyecek ücret karışılığı veya ortak arıyorum

muhammedse02

Uzman üye
19 Mar 2017
1,116
30
fake
Hack videoları çekebilirsiniz. Ayıptır söylemesi attığım facebook hack diye bir video var günde 100 görüntülenme geliyor :trl (sanki çokmuş gibi)

Hack videosu 100bin geçmez
Onun için mikrofon beraber video Çekin
Demek istediğim daha Clash of clans Wolfteam kendi sesiniz intro beraber iyi gider
1milyon gider.bu yoldan gidin.iyi forumlar.

Aso1

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
2,680
0
Bilecik
Kameraya Kafa At
Videoda Anır
Saçma Hareketler Yap

Ülkemizdeki Kitle Seni 1 Milyona Taşır ;)

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
Prim kasabilirsin git videoda beni kaçırdılar zar zor videoyu çekiyorum kendi internetim ile atıcam bu videoyu telefonumun bozuk oldugunu söyledim.Ondan bilmiyorlar.Beni kurtarın de.Bunları dedikten sonra 2-3 gün video atma yt girme vs. sonra zaten o sürede her yerde paylaşırlar abonen felan biraz arttı mı geri gel o videoyu sil.Bişey yokmuş gibi devam et.Ayrıca içerik olarakda videoda değişik hareketler yap anır böğür felan.Yada mesela bilgisayar ile ilgili sorunların çözümlerini çek.İnsanlar sana minnet duyar.

TheTing

Üye
30 Kas 2011
140
0
galiba yanlış anlattım içeriğim var videoları hazırlamada yardımcı olacak arkadaşlar arıyorum

zenonyt

Katılımcı Üye
17 Mar 2017
277
0
aynen bendede bu sıkıntı var birşey gelmiyor aklıma sacma video yüklesem 1milyon olurmu acaba ?

akrandd

Üye
25 Eyl 2013
183
0
Youtube'a para için girme onu diyeyim, günde 200.000 tekil hit alan kanalım var 50-60 tl bırakıyor.

akrandd

Üye
25 Eyl 2013
183
0
Reklamlardan mı kazanıyorsun ?

Evet, video içi'de dahil düşün. Aslında kanalının içeriğine bağlı benim konum 1000 izlenmeye 1.3 tl'mi ne bırakıyor, ( bu kadar az gelmez param aslında ama artık türklerin çoğu adblock vs. ) Forex'e adwords'dan bakabilirsin 1000 izlenime 20 tl kazandırıyor, 300-400 TL'in olsun yaşın küçükse en kötü doğum günü paranla, internetten forex'i araştır incele direk girme. Daha video başlığını atıyorum, "Forex'le Nasıl 1 Ayda 10.000 TL Kazanılır | GCM Forex" koy etiketlere sırf borsa ,forex işte forex firmalarını koy. Baya para kazanabilirsin böyle.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.