Youtube kanalında içerik tavsiyesi =

GhostRoot

Üye
26 Şub 2014
197
0
Merhabalar,
Ben youtubede ara sıra video atan birisiydim ve bölümdeki bir arkadaş dediki senin videoların kaliteli dedi istersen birlikte videolar yapalım ortak bir kanal açarak bende olur dedim o o oyun videosu çekiceğini söyledi ben pek oyunla işim olmaz ha oynarım pcde her oyun vardır ancak herkes oyun videosu çekiyor benim amacım kutu açılımı (unboxing) ve donanım karşılaştırmasıyla program tavsiyeleri ve hata fixleme üzerine olucak. kanalın ismide epey ilginç ancak buradan vermiyeceğim benim görevim olarak bana ekstra hangi içerikte videolar üretmemi tavsiye edersiniz videoların her birinde webcam olucak ses kalitesi üst düzeyde tutulup her videoyu 720p ve 30 kare hızında atmayı planlamaktayım. Sonuçta donanım videosu ve yazılım videoları olucak 3-4 saat bile sürse beklenir oyun videosu gibi çok uzun olucak tarzda videolar olmaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.