Youtube Kanalını Büyütmek Biyerlere Gelmek Ciddi Konu

IRON HORDE

Üye
23 Eki 2014
107
0
Merhaba Arkadaşlar Benim Youtube Kanalım var Oyun Videoları vs. Çekiyorum Fakat Bu İşe Başlayanların %99 u Abone ve izlenme Gelmeyince Bırakıyor Youtube u E Tabi Bazılarıda Var 500 Videosu Olmasına Rağmen Adam Akıllı Abonesi yok Buda Elden Gelen Bişey Olmadıgını Gösterir.

Şimdi Arkadaşlar Büyük Kanallarla Konuşup Reklam Tarzı Şeyler Yaptırmak istesek Bize En Az En Kötü Kanal Bile 200 Lira+ Dan Başlayan Fiyatlardan Konuşur Ki O Kanalın Size Verecegi Faydada Muamma Yani En Azından 100k+ Abonesi Olan Bİr Kanalla Konuşmalıyız Ki Bize Bi Faydası Olsun ama Oda 200 Liraya Bırakın Fiyat Vermeyi 200 Lira Deseniz Cevap Bile Vermez Size Onlar 1000 Liradan Aşşagı Agzını Açmaz Çünkü Zaten Youtube dan Yeterince Para Kazanan insanlar Bunlar.

Peki Ne Yaparak Kanalımızı Büyütürüz Diye Düşündüm Youtube da 30 Liraya Ortalama 4K+ Kanalınıza Tıklanma Oluyor Ve Hangi Kategori Oldugunu Seçebildiginiz için Sadece ilgisini Çeken Gerçekten Abone Olmak isteyen insanlar Kanalınıza Tıklayacaktır Ve Youtube a verecegimiz reklam 4K Gösterim Garantisi Veriyor Bize Ve Şöylede Bir Güzelligi Var Sadece Tıklanma Başına 1 Gösterim Sayılıyor Yani Yan Tarafta Görüpte Tıklamazsa Sayılmıyor Böylelikle Paramızda Çöpe Gitmiyor.

50 Lira Gibi Bir Parayla Youtube a Reklam Verdigimizde 2-3 Tanede Kardeş Kanal Buldugumuzda Büyük Bir Kitleye Sesimizi Duyuracagımız Neredeyse Garanti Gibi Gözüküyor Neden Kardeş Kanal Gereklidir Onuda Açıklıga Kavuşturiyim Hem Youtube da onla Birlikte Videolarda Çekerek Daha Eğlenceli Videolar Yüklersiniz Kanalınıza Hemde Sizin Aboneleriniz Ona Onun Aboneleride Size Gelmiş Olur Her 2 Kanalda 50 Şer Liralık Reklam Alsa Youtube dan Her Kanal Aslında 100 Er Liralık Almış Olur Çünki Sizin Kanalınızı Gören Kardeş Kanalınızıda Görür Ve Buda Daha Az Parayla Daha Çok Aboneye Ulaşmamız için Bizi Bir Adım Daha İleriye Atar.

Arkadaşlar Şimdi Bu Konuda Gerçekten Bu Davaya Sevdalı insanlar varsa Bu Konunun Altına Aklına Gelen Fikirlerinide Yazabilir Veya Bana Özel Mesaj Atarakta Konuşa Biliriz Ben Şahsen ilerde Kanalımın Çok Büyük Bir Kitleye Sahip Olacagına inanıyorum. Yaşım 18 Bu Arada Her Türlü Parlak Fikirede Açıgım.

Okudugunuz için Teşekkür Ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.