youtube Kanlan büyütme

silici1903

Yeni üye
30 Haz 2015
23
0
arkadaşlar konuyu buraya açtım bilmediğim için kb şimdiden.

Şimdi benim küçüklüğümden beridir büyük bi hevesim var bu aralar dahada çoğaldı bu heves youtube kanalı açmak istiyorum açıyorumda videolar çekip koyuyorum ama izleme sayısı en fazla 35 filan görmüştir ben kendimi nasıl ön plana ata bilirim izleme oranını nasıl yukara çıkara bilirim ayrıyeten video düzenleme programı olarak ne kullana bilirim bi yardımcı olursanız çok memnun olurum teşekürler şimdiden :)

fujimuji57

Katılımcı Üye
21 Haz 2015
610
0
arkadaşlar konuyu buraya açtım bilmediğim için kb şimdiden.

Şimdi benim küçüklüğümden beridir büyük bi hevesim var bu aralar dahada çoğaldı bu heves youtube kanalı açmak istiyorum açıyorumda videolar çekip koyuyorum ama izleme sayısı en fazla 35 filan görmüştir ben kendimi nasıl ön plana ata bilirim izleme oranını nasıl yukara çıkara bilirim ayrıyeten video düzenleme programı olarak ne kullana bilirim bi yardımcı olursanız çok memnun olurum teşekürler şimdiden :)

Video çekmek için OBS Multiplatform kullanabilirsin. (kullanmayı öğrenirsen harika bir video olur.)
Video düzenlemek için Sony Vegas veya Adobe AE kullanabilirsin. (720p renderlarsan iyi olur.)

Bir de oyun videosu falan çekiyorsan söylemem gerek ki artık oyun videoları eskisi kadar izlenmiyor. Nedeni bence yayınlarda oynanılması. Şuan lise 3'e gidiyorum ilkokulda iken acayip fazla izlenirdi oyun videoları ama bence şuan hiç aktif değil. Hangi türde çekebilirsin aklıma pek fazla fikir gelmiyor :RpS_sleep:

silici1903

Yeni üye
30 Haz 2015
23
0
onu bende düşündüm yeni kanlar lazım artık farkındayım programlar için çok teşekür ederim öğrenmek dert değil 14 yılımı bilgisayara vermişim :D bilgisayarda öğrenmeyi seviyorum çünkü eğer bi fikirler filan olursa söylemenizi istiyorum hepiniizin çünkü ben bu işe bi katkı sağlamak yatırım yapmak filan istiyorum

silici1903

Yeni üye
30 Haz 2015
23
0
şuan tam bilmiyorum ne çekeceğimi birazdaha zamana ihtiyacım var aparat alacak param filan yok stajerliğime az kaldı en azından ondan gelen parayla birazcık aparat alır videoda kulanırım ve yapacaklarım kısıtlı öyle bi video kanalı oluşturmalıyımki devamı gelecek bir şey ama ne

TheGameOweR

Kıdemli Üye
16 May 2013
2,730
0
C://Samsun
Obs ile video çek Sony Vegas Pro ile düzenle,elinden geldiğince videolarda tasarımını profosyonelce yap işini kolaylaştıracaktır.Ve de videolarını paylaşmaktan bıkma 35 kişi izlesede sürekli video at bırak izlemesinler sürekli at.Elbet bir gün izlenmeye başlanıcaktır.Benim 3 sene önce actıgım bi youtube kanalı vardı modifiyeli araçlarla ilgili sürekli video atıyordum 10 izlenme bile gelmiyordu,şu an 12 bin izlenme,38 bin görüntülenmeli bir kanal..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.