Youtube mp3 indirme!

Resold

Üye
25 Tem 2012
250
0
Marmaris
Merhaba youtube'dan MP3 olarak müzik indirmek istiyorum.Çoğu site 20 dk yi geçtiği için indirme yapmıyor.Bazı programlar var iyi gözüküyor ama paralı uygulamalar.Önerebiliceğiniz bir yöntem varmı ?

'Gladyo

Katılımcı Üye
1 Haz 2017
691
1
Al İstersen 24 Saatlik Video,MP3 Vb Olsun Yinede İndirirsin Ücretsiz :)
Ben Sürekli Kullanırım :)
Clipconverter.cc
Bu Yorumu Yazarken Yanlışlıkla Yaralı Olan Küçük Ayak Parmağımı Sandalye Ve Masanın Arasında
Öyle Bir Sıkıştırdım Ki Acısını Siz Düşünün :'( Çoook Acıyor Ağğğ :(

Son düzenleme:

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Merhabalar

Tıklayınız

Eğer mp3 olarak indirecekseniz oradan mp3 ü işaretleyip start diyorsunuz ve convert işlemi bittiğinde download ediyorsunuz. Oldukça kullanışlı ve pratik bir site. Convert işleminde progressbar dolmayabiliyor ama convert bittiğinde indirme işlemi devam ediyor o yüzden bekleyin sonuna kadar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.