Youtube Öneri..

Yasna

Yeni üye
13 Ocak 2019
3
0
Merhaba Dostlar Yeni Bir Youtube Kanalı Açmayı Düşünüyorum Deep Web de Bulduğum Paranormal Videoları +18 Sınırı Getirip Veya Normal Bİr Şekilde Paylaşmayı Düşünüyorum Reklam Tanıtım Vs. Yapacağım Sizce Nasıl Olur Öneriniz Falan Varmıdır.

Son düzenleme:

uzaylgen

Katılımcı Üye
12 Mar 2019
757
2
172
Linux
Kardeşim ben reklam verecek olsam halka daha çok hitap eden sayfalara veririm yani anlatmak istediğim şu insanlar deepweb i ne kadar izliyor sadece genç nesil izler sadece onlarla da olmaz diye düşünüyorum yine de başarılar sayfayı bildirir sen abone olurum (destek amaçlı)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.