Youtube Panel Script

23 Nis 2016
247
3
Beyler Elidne youtube panel scripti olan varsa verebılırmı linsansı kırılımış veya lısans konusunda yardımcı olabilecik youtube beğeni abone vb script lazım resim deki gibi script lazım bazı arkadaşlar da var yardımcı olurmusunuz editleme kısmına gelince sıkıntı çıkıyor forumda çoğu script ler mevcut ama youtube için az sayıda scrıpt var neredeyse
yok

resim url Linki Resim gözükmesse : https://i.hizliresim.com/j6bjrj.jpg

23 Nis 2016
247
3
Gerçekten Yazık..

İnsan en azından shell atıp siteye ulaşıp öyle alabilirsin falan der herkes kendi çıkarını düşünür olmuş şu forumda Gonzalesden başka yürekli erkek adam akıllı bir script paylaşmatı ya piyasadaki yada orda burda çöpleri paylaştılar gerçekten yazık gün gelir çoğu şey değişir bu kadarda bencil olmaya gerek yok

'Rookie

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
2,978
31
Gerçekten Yazık..

İnsan en azından shell atıp siteye ulaşıp öyle alabilirsin falan der herkes kendi çıkarını düşünür olmuş şu forumda Gonzalesden başka yürekli erkek adam akıllı bir script paylaşmatı ya piyasadaki yada orda burda çöpleri paylaştılar gerçekten yazık gün gelir çoğu şey değişir bu kadarda bencil olmaya gerek yok

1- hiçkimse kendi yaptığı veya satın aldığı temayı burda paylaşmak zorunda değil !

2- yazık olan tek şey emek verilip yapılan scripti sanki üyelerin paylaşması mecburmuş gibi istemen zaten yardımcı olacak arkadaşlarımız veya elinde olan olsa direk konuya yazarlardı .

23 Nis 2016
247
3
bu forumda kendi emekleriyle yaptıkları yazılımları paylaşanlar var .Ben kimseden zorla birşey istemiyorum sadece Yazık dediğim konu forumdaki kişilerin bencil olması kendi nefsini düşünmesi buna saygı duyarım birşey diyemem. forumda ne kadar durunca kimin ne olduğu ortaya çıkıyor bundan sonra bizde adamına göre hareket ederiz.

Son düzenleme:

'Rookie

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
2,978
31
Ben bu forumda kendi emekleriyle yaptıkları yazılımları paylaşanlar var .Ben kimseden zorla birşey istemiyorum sadece Yazık dediğim konu forumdaki kişilerin bencil olması kendi nefsini düşünmesi buna saygı duyarım birşey diyemem seninde bencil olduğunu biliyorum ve saygı duyuyorum forumda ne kaadar durunca kimin ne olduğu ortaya çıkıyor bundan sonra bizde adamına göre hareket ederiz.

Bencil Olan Ben Değilim Açtığım Konularıma Bak Ne Dediğini Bilmez Yorumlarını Sonra Yap !1!

Ve Kimse Para Kazandığı İçeriği Paylaşmak Ve Kendine Rakip Çıkarmak İstemez İyi Forumlar !!!!

Çok Bilgiliysen Kendin Kodla Kullan ;)

Altrezae

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
792
0
Aradığın script ile ilgili onlarca konu açılmış ve linkini atan kimse yok olmazda az çok araştırma yapmışsındır satılıyor bu script instaweb gibi kimse atmıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.