youtube Para kazaniyorum ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
8 Mar 2016
228
0
Arkadaslar Youtubedan 63 Tl gibi Para kazandim Ve 2-3 gün araliklarla
Mesela söyle anlatim :

"Youtube Da " Normal 77$ Gözükuyordu !

63 Tl adsense Yatti..

2-3 gün sonra BAKIN "YOUTUBE DA " 77$ DOLLAR 70 Dollar düstü Bilmiyorum acaba neden

Hic telif yemedim Kanalim Cok düzgün acaba..

63 Tl adsense ye yatti icin ve o youtube daki para sifralanmasi gerektigi icin mi düsüyor :D :RpS_thumbsup:

INSALLAH ANLATA BILE BILMISIM DIR :D

8 Mar 2016
228
0
Arkadaslar paranın yatmasinda problem yok ancak youtubedaki param yattigindan beri youtubedaki para düşüyor sorumda şöyle neden youtubde daki param düşuyor ha bide adsensende hersey normal.

savasci121

Üye
24 Haz 2012
54
0
Bursa
Youtubeda para 30 gunde bir yatiriliyor ve orda gosterilen para miktari son 30 gun analyticse girersen ordan son 30gun degilde tum zaman araligi olarak secersen toplamda kac para kazandigini gorursun bu ay icinde kazandigin paralarda genelde ayin 1inde adsense hesabina yatmaktadir.

8 Mar 2016
228
0

Oyun kanali Degil ...

Hic telif yok !

Benim kazanclarim 60 dollari gecti ve bana mekltup yolladilar...2-3 hafta kaldi gelmesine

Tam ozaman "Youtube,da" 75,01 dollar fln vardi ve git gide bu rakam düsüyor . düsünce

Kirmizi bir sey cikmiyor (yani normalde düsünce düsdügu icin gelir ler kirmizi olur ya olmuyor ...Yesil yükselmis görünüyor ama rakam düsüyor .

Acaba nedden

Ben sundan süphe leniyorum : acaba 60 dollar Adsense Yattigi icin ve Youtube daki para sifirlanmazi gerektigi icin rakam düsüyor ... yada bilemiyorum

DIB NOT : ADSENSE DE ALAKALI BIR DURUM YOK ADSENSE NORMAL /AMA YOUTUBE ICERIK STÜDYOSUNDA YOUTUBE KANAL INDA KI PARA KAZANCLARIM DÜYSÜYOR :!

Ilk defa bu kadar uzun bir sey yazdim :D

SkyFull

Uzman üye
2 Ocak 2016
1,112
3
Cruciatus
Biri cevap verene kadar bekle fazladan mesaj atma. Youtube konusana gelirsen kazandığın para direk sana gitmiyor o arada dağıtıldığı bi kaç yer var

TheTing

Üye
30 Kas 2011
140
0
eğer kazandığın süreç içersinde sildiğin video varsa ordan gelen kazançlar siliniyor eğer bunu yapmadıysan youtube aylık olarak belli kesintiler yapıyor bende ortalama %12 veya %18 kesinti yapıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.