Youtube Para Kazanma Hk.

awertu

Üye
19 May 2018
223
0
Merhaba,

Youtubede ki Para kazanma şartlarını yerine getirdim. 1 Yıl içinde 1,1B abone ve 24 Bin saat izlenme yaptım. Nisan ayında para kazanmalar için başvuru yaptım fakat hayla ses yok, bir karara ne zaman varırlar? (Kanalda telifli video yok)

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
320
Türkiye
YouTube İş Ortağı Programı'na kabul edildikten sonra aşağıdaki para kazanma özelliklerine erişebilirsiniz:

Reklam geliri;

* En az 18 yaşında olmalısınız veya ödemelerinizi AdSense ile yönetebilecek, 18 yaşından büyük bir yasal vasiniz olmalıdır.
* Reklamverenlere uygun içerik kurallarımızı karşılayan içerikler oluşturmalısınız.

Kanal üyelikleri;

* En az 18 yaşında olmalısınız.
* 30.000'den fazla aboneye sahip olmalısınız.
* Topluluk Kuralları ihtarı almamış olmalısınız.

[Kaynak]: ( https://support.google.com/adsense/answer/72857?hl=tr )

Eğer tüm şartları başarıyla tamamladıysanız ve başvurunuzu yaptıysanız 15-30 gün kadar beklemeniz gerebilir. Her gün milyonlarca başvuru gidiyor. Bu süre çok normaldir. Ancak başvuru üzerinden çok uzun bir zaman geçmişse tekrardan başvurmanızı öneririm.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.