YouTube Para Kazanma

itunecht

Yeni üye
29 Tem 2017
9
0
Merhabalar. Bir sorum olacak. YouTube üzerinden mikrofon ve kamera gibi ekipmanlara ihtiyaç duymadan ne gibi içerikler üreterek YouTube platformu üzerinden para kazanabilirim?

Rica ediyorum, "Part time işte çalış, garsonluk yap." gibisinden önerilerde bulunmayınız. Teşekkürler.

SusKalbim21

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
628
0
Dostum sana önerim son günlerde 2 popüler olan bir şey var. Türkçe rap ile ilgili paylaşım yapıyorlar. Örneğin şu rapçi şu rapçiye laf attı. Yada şu rapçinin tweetleri. Yada en iyi 10 rap şarkısı. Ceza ve sagopa neden küstü? gibi içerikler tutuyor. Minimum 5k izlenme alıyorlar. Kanal ismi önemli değil.

2. önerimi unuttum aklımdaydı :D

Rias Gremory

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
269
3
Tanrı Dağı
Benden öneri belki yap etkileyici video başlıkları koy clickbate yap olmadı tıklanma kasarsın +10 k izlenemden sonra adsenseyi aktif edebilirsin veya bir partnere başvurursun mesela bir gta 5 oynarken gta 5 1.bölüm diye koymak yerine o oyunda yaptın içeriği özetleyen güzel bir başlık güzel bir küçük resim koyabilirsin .

Redmama

Uzman üye
24 Haz 2016
1,624
2
Bilgi videoları veya bilgisayar konuları ile ilgili kanal açabilirsin atıyorum 200 virüs indirdim açtım gibi clickbait başlıklar koyarak para kırabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.