YouTube Takipçi Sistemi

12 Ağu 2018
57
0
192.168.1.1
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar.
Hem TurkHackTeam'de hem de başka mecralarda aradım fakat bulamadığım bir konu hakkında yardım istiyorum sizlerden.
Addmefast tarzı token ile çalışan ya da API ekleyip bu apiye kendi kullanıcılarımız ile giriş yapıp kanallara abone ve like gönderebileceğim bir sistem arıyorum.
Elinde olup paylaşabilecek varsa şimdiden teşekkürler.
İyi forumlar.
NOT : TurkHackTeam'de olan scriptlerin çoğu arızalı ya da eski API sistemine göre. O yüzden şuanki API sistemi ile ne profil ekleme ne de yollama yapılabiliyor. Ayrıca bu sistemin mantıklı şekilde çalışması için bir de scriptde zamana yayma ayarı yapmamız gerekebilir. Çünkü tek seferde büyük bir kitle abone olduğunda YouTube bu aboneleri toplu olarak silmeye başladı. Daha detaylı bilgisi olan arkadaşlar da paylaşırlarsa sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
12 Ağu 2018
57
0
192.168.1.1

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.