Youtube Upload sorunu

kull4n12

Üye
10 Eki 2010
214
0
Adana
Merhaba arkadaşlar

konu başlığındaki gibi Youtube upload ederken çok yavaş 4 saat dir 300mb lık dosyayı upload edemedim %90 bi 40-45dk daha sürer galiba

Önceden 2-3GB lik videolar upload ediyordum kısa sürede ama smdi çok yavaş

Torrent dosyalarını gönderirken 500kb fln gönderiyor ama youtube upload'a gelince çok yavaş

20mgbt internet hızım var sizce neden böyle oluyor?

mgamemo

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
972
0
Antalya
Ya benımde upload ederken %1 de hata veriyo tanıyamadık dıyd cözum bılıyosaniz yazn kardesm bence sorun sende veya pc n de degıl duz mantık eskıden youtubeye upload edılen vıdeo sayısıyla sımdıkının aynı olmadıgındanmı acaba bilemedmki :)

kull4n12

Üye
10 Eki 2010
214
0
Adana
bencede büyük bir ihtimal YouTube ile alakalı ama uzun zamandır böyle

1 ay önce fln upload ederken "videonuz yavaş mı upload ediliyor?" diye bir şey çıkıyordu içeriğine girdiğimde ise video formatını ... yapın diyordu ama hatırlayamıyorum şuan o formatı

konuyu güncel tutmaya çalışalım belki bi gören bilen birileri çıkar.

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,162
23
Sorun internetinizde değil arkadaşlar koyduğunuz videolar göz önünden geçiriliyor inceleniyor o yüzden uzun sürer içerik önemli ve video başlığı tabiki . .

kull4n12

Üye
10 Eki 2010
214
0
Adana
Sorun internetinizde değil arkadaşlar koyduğunuz videolar göz önünden geçiriliyor inceleniyor o yüzden uzun sürer içerik önemli ve video başlığı tabiki . .

benim bildiğim Upload sonrası gözden geçiriliyor ve gözden geçirilmeden yayınlanmıyor.

Bir önceki yazımda bahsettiğim gibi bence video Formatından kaynaklanan bir sorun bu

Sizler upload etmeden önce hangi Formatda ve hangi Çözünürlükte convert ediyorsunuz?

En son bunu upload ettim. 1920x1080 .MP4 375MB

Far Cry 3 - Kill The Enemies (StronGKnocK Version) - YouTube

Son düzenleme:

kull4n12

Üye
10 Eki 2010
214
0
Adana
madem kontrol edılıyor nasıl youtubede adult paylasımlar var?? ben kontrol edıldıgını sanmıyorum veya da sıkı kontrol etmıyolar

orda ki kontrolden kastı örneğin bir şarkıyı ele alalım

şarkı içerisine gömülmüş frekanslar var bu frekanslar yayınlanmaya açık değilse videodan müzik siliniyor Yasal olmuyor yani

Birde filmden örnek verelim hoşunuza giden bir aksiyon sahnesini paylaşmak istediniz ama Film içerisindeki Frekans bir firmaya ait ve bu tip paylaşımları istemiyorsa video yayından kaldırılır sadece siz izleyebilirsiniz.

Kısaca Barkot misali bu mal benim başka yerde art niyetle kullanılamaz anlamına geliyor :D

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.