YouTube uygunsuz videolara el atıyor !

shadowwattack

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,958
0
Nereye
YouTube, politikasına aykırı olan videoların engellenmesi için çalışan kadrosuna 10 bin kişi daha ekleyecek.

YouTube'un CEO'su Susan Wojcicki, "Bazı uygunsuz aktörlerin, Google'un sahipliğindeki hizmeti yanlış bilgilendirmek, manipüle etmek, rahatsızlık ve hatta zarar vermek amacıyla kötüye kullanıldığını" açıkladı.

Susan Wojcicki, bu büyük sorunla mücadelede gelecek yıla kadar en az 10 bin kişinin yetkilendirileceğini belirterek, YouTube'un aynı zamanda çocuklara zarar içerikli veya nefret söylemi içeren "sorunlu" yorumları ya da Videoları işaretliyecek bir teknoloji kullanacağını belirtti.

YouTube, bu teknolojiyi halihazırda şiddet içeren aşırılıkçı videoları kaldırmak için kullanacak.

Konu hiçbir şekilde alıntı değildir. Bizzat aynısı Blog sitemde yayınlanmıştır. Lütfen alıntı yaparken Kaynak belirtiniz !
 

Luwexigo

Uzman üye
9 Ara 2017
1,846
0
Reynem'in videodan kazanacağı parayı mehmet vakfına vereceği videonun para kazanmasını kapatmışlar
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.