Youtube video biraz acil.

H4CK TFN

Katılımcı Üye
30 May 2013
384
0
Merhaba Sevgili Kardeşlerim.....
Öncelikle Dilerim Rabbimden Gönlünüze Göre Ve Kalbinizin Tertemiz Geçeceği Bir Gün Yaşarsınız....
Hepinizin Kurban Bayramını Can-ı Gönülden Kutlarım......

Asıl Konuya Gelecek Olursak Eğer Arkadaşlar Şu Aralar Üzerinde Çalıştığım Bir Proje Var Youtube de Videosunu Paylaşacağım Fakat Ben Pek Montajla Falan Elim Yatkın Değildir. Bana Bu Konuda Yardımcı Olcak İyi Bir Video Tasarlayıcısı Var mı ? Eğer Projem Tam Olursa ki Gerçekten İyi Bir Proje Para Kazanacağımı Düşünüyorum Ve Cidden Projeyi Duyduğunuz da Size Basit Gelmiyecektir Çünkü Çok Yararlı Bir Proje Eğer Varsa Böyle Yiğit ,Mert Bir Kardeşim Bana Özel Mesaj ve ya Buraya Yorum Atabilir mi Gerçekten Çok Önemli.........
İletişim Bilgilerimi de vercem bana ulaşsın lütfen çok önemli benim için......

-----------------------------------------------------------------
İLETİŞİM BİLGİLERİM:
Telefon Numaram: 0541 203 23 91
Facebook : FACEBOOK HESABIM
-----------------------------------------------------------------

Sevgilerim & Saygılarımla Hayırlı Günler Dilerim Can Kardeşlerim....
- AGİT TUFAN

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.