YouTube Video İndirici

candalgc

Üye
20 May 2018
172
1
link verebilirmisiniz

yandex disk yazan kısma tıklayın

Resmi resmim.net e yüklermisiniz ? Gözükmüyor.

GiEscc.jpg

işine yaradıysa ne mutlu bana

Ellerine sağlık. Bunun gibi youtube ...
aynen hocam kullanmıştım bazen video indirmek kabusa dönüşüyor özelliklede arşivciler için

Moderatör tarafında düzenlendi:

THTAY18

Üye
6 Nis 2016
116
0
28
ÇANKIRI
ÖNCELİKLE BELİRTEYİM PROGRAM ALINTIDIR! YouTube Downloader (Youtube Video İndir), video paylaşım sitesi YouTube’dan bilgisayarınıza kolayca video indirebilmenize olanak sağlayan pratik ve tamamen ücretsiz bir program. Fazla işlem ve butonlarla sizi yormadan çalışan YouTube Download, her düzey kullanıcı tarafından kullanılabilecek işlevsel bir program. Videoları istediğiniz kalite ve formatta indiren yazılım dilerseniz kullanıcıya, kanala, çalma listesine göre tüm videoları ...
4k video downloader ve idm ve safe from, flash get gibi programlar indiriyor. ben en çok idm safe from 4k video dowlander kullaniyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.