Youtube Video İndirme Siteleri ve Linux'da İndirme//Stajyer

RufSkynoN

Kıdemli Üye
15 Tem 2016
2,216
0
Vatan'
İlk Sitemiz;

Tıkla Git​

Video Linkimizi Kopyala Yapıştır YapıyoruzSonra istediğimiz formatı seçip dowland diyoruz.


İkinci Sitemiz;

TıklaGit

Boşluğa Video Linkimizi Giriyoruz ve OFF tuşuna basıyoruz.İlk sarı buton ses olarak indirir(mp3)İkinci buton video olarak indirir.


Üçüncü Sitemiz:

TıklaGit

Video Linkimizi Giriyoruz.Sonra istediğimiz formata tıklayıp Şuna Dönüştüre basıyoruz.


Dördüncü Yol(site de direk link değil :trl)

Video'muza giriyoruz.Url kısmında www.youtube.com/video link devamı (.)tan sonra 'ss' ekliyoruz yani Free Online YouTube Downloader: Download YouTube Videos, Facebook and many others! link devamıEnterladıktan sonra yeni bir sayfa açılacak.Ordan mavi link'e tıklıyoruz.Alta doğru bir yer açılacak video kalite ve format seçip indire basınız.Kali Linux'da Video İndirme:

Konu:

http://www.turkhackteam.org/linux/1538157-kali-linux-terminal-uzerinden-video-indirme-stajyer.html

Video:
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=QjB75uz8ub4&t=14s[/ame]
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.