Youtube Video Konum

darklord01

Üye
18 Mar 2018
184
7
Merhaba arkadaşlar
Youtube de içerik üreticisiyim. Oyun videoları paylaşıyorum fakat yabancı dilde içerik üretiyorum.
Fakat analizlere baktıgımda %26 amerika varken %41 türkiye görünüyor.
Bir yerde yanlış mı yapıyorum ? Konum ayarı gibi birşeymi var ?
Videolarımın yabancıların önüne çıkması için ne yapmalıyım ?
Video dilim ingilizce , etiketler ingilizce , açıklama kısmı ingilizce.
Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,405
Black Sheep
Youtube'u dili ve adresi Türkiye olan cihazda kullanıyorsan gayet normal.
Öncelikle apple bir cihaz kullanıyorsan ülke kısmı us olan bir mail kurup dene. Aynı olayı androidde de yapabilirsin. Eğer bilgisayardan deniyorsan şu yöntemi izleyebilirsin:
  1. Profil resminize dokunun.
  2. Ayarlar'a dokunun.
  3. Genel'e dokunun.
  4. Konum'a dokunun.
  5. Konumunuzu seçin.
İyi forumlar.

darklord01

Üye
18 Mar 2018
184
7
Youtube'u dili ve adresi Türkiye olan cihazda kullanıyorsan gayet normal.
Öncelikle apple bir cihaz kullanıyorsan ülke kısmı us olan bir mail kurup dene. Aynı olayı androidde de yapabilirsin. Eğer bilgisayardan deniyorsan şu yöntemi izleyebilirsin:
  1. Profil resminize dokunun.
  2. Ayarlar'a dokunun.
  3. Genel'e dokunun.
  4. Konum'a dokunun.
  5. Konumunuzu seçin.
İyi forumlar.
Yani yeniden mail kurup hesap açamam çünkü youtube kanalım 70k abonesi var. Profilden konumum zaten amerika seçiliymiş.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.