Youtube Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yenicerix

Özel Üye
8 Eyl 2006
413
28
Arkadaşlar youtube açılalı baya oldu ama youtube kapandığından beri giremiyorum youtube'a. Hala bu yazı bulunmakta;

Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir.
T.C. Sivas 2. Sulh Ceza Mahkemesi 16/01/2008 Tarih ve 2008/11 nolu kararı gereği bu siteye erişim engellenmiştir.
Access to this web site has been suspended in accordance with decision no: 2008/11 of T.R. Sivas 2nd Criminal Court of Peace.

Cookieleri temzleyip de denedim bütün geçmişi sildim hem internet explorer hem firefox ikisinden de denedim ancak giremiyorum :confused:

mrproblem

Katılımcı Üye
25 Kas 2007
375
3
gezici
eğer proxy üzerinden denediğinde açılıyorsa bulunduğun mekanın ip'si ile ilgili bir sorun olabilir.
host tanımlamasında biri bir şekilde kendi bilgisayarında seni bir yerlere yönlendirmiş olabilir.

Bulunduğun yerin ip si ya da host klasöründe bir edit buna neden olabilir diye düşünmekteyim

Barracuda

Katılımcı Üye
12 Ağu 2007
363
9
Türkiye
Bunları bir kere yap bir daha böyle sorunun kalmasın tarafımdan kullanılmaktadır;

Ağ bağlantılarına sağ tıkla>özellikler>internet iletişim kuralları (TCP/IP) çift tıkla>gelişmiş sekmesine tıkla>gelişmiş tcp/ıp ayarlarından DNS'yi seç ekle'yi tıkla>tcp/ıp sunucusuna 4.2.2.1 yaz ekle de tekrar 4.2.2.2 yaz ekle de..Restart çek, hayırlı uğurlu olsun..İsterse A.İ.M. tarafından kapatılsın sorun değil:) İyi forumlar..

yenicerix

Özel Üye
8 Eyl 2006
413
28
Bunları bir kere yap bir daha böyle sorunun kalmasın tarafımdan kullanılmaktadır;

Ağ bağlantılarına sağ tıkla>özellikler>internet iletişim kuralları (TCP/IP) çift tıkla>gelişmiş sekmesine tıkla>gelişmiş tcp/ıp ayarlarından DNS'yi seç ekle'yi tıkla>tcp/ıp sunucusuna 4.2.2.1 yaz ekle de tekrar 4.2.2.2 yaz ekle de..Restart çek, hayırlı uğurlu olsun..İsterse A.İ.M. tarafından kapatılsın sorun değil:) İyi forumlar..

Maalesef işe yaramadı arkadaşım önceden de denemiştim ama işe yaramadı :(

Comiser senin dediğini de denedim o da olmadı :(

Heralde artık youtubesuz yaşamaya alışıcam :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.