Youtube Yüklediğim Videolarıma Durmadan Telif Atıyor

Legalatte

Üye
29 Eki 2018
75
0
Searching...
Merhabalar youtube son yüklediğim videolarıma telif atıyor.İtiraz et deyip açtırıyorum.Bu durumdan çok sıkıldım.Bunların olmaması için ne yapmam gerek? .Videom ilk 24 saatlik izlenme den mahrum kalıyor ki ilk 24 saatte 900-1200 Arası bir izlenme elde ediyorum. (Birinin kanalıma saldırı yaptığını düşünüyorum)

15 Eyl 2018
230
0
Tersce
Müziklerle oynayın,

1. Adobe audition indirip kurun
2. Müziği auditiona atın
3. Filters>Time and Pitch> Strech and Pitch yolunu izleyin, gelen pencereden helium u seçin
4. Pitch düzeyine 3-8 arası bir değer atayıp ok deyin
5. Render işlemi bittikten sonra (kısa sürüyor zaten) ctrl s ile kaydedin.
6. Allah night clouddan razı olsun deyip müziği videoya ekleyin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.