youtube'a girmek için

InTİKaM1

Katılımcı Üye
2 Nis 2007
951
10
45
Bir suru proxy desteg veren site var,Bir surude bu actigin konudan var Forumda

as_200

Yeni üye
9 Eki 2007
21
0
arkadaşlar ben girdim bu linkten ama giremessenız bende bır adres vereyımde sız bırde ordan deneyın
www.ktunnel.com bu adreste youtubeye gıriş var deneyın goreceksınız

InTİKaM1

Katılımcı Üye
2 Nis 2007
951
10
45
yazıyı dikkatli okursan : bilmeyenler için yazıyor:)

Ben yazi okumayi 23 senedir biliyorum ! Okuyupda yaziyorum sen merak etme ! Sende benim yorumumu iyice oku öle yaz , Ne demisim ? Actigin Konudan forumda bir suru var bu ne demek , Forumlarda ayni konu acmak forum kurallarina aykiridir , Böyle bir durumda link farklı vereceksen ayni konu altindan mesaj yazarak konuya devam edebildin ;) :)

frt002

Kıdemli Üye
3 Eki 2009
2,470
0
turkhackteam
tunnellerden girince pc yavaşlıyor neden yavaşlıyor çünkü istenmeyen reklamlarla karşaşıyorsunuz bu yüzden pc yavaşlıyor

utkugncfb

Uzman üye
6 Kas 2009
1,236
0
Fenerbahçe SK
benimkide iyi her siteye giriyor..

Ağ Bağlantılarım >>> Yerel Ağ Bağlantılarım >>> Özellikler >>>> İnternet İletişim Kuralları TCP / IP Girin >>>

Yeğlenen DNS Sunucusu : 4.2.2.2

Diğer DNS Sunucusu : 4.2.2.5

ottoman59

Üye
5 Haz 2009
109
0
YOUTUBE VE TÜM YASAKLI SİTELERE GİRMEK İÇİN dns nolarını 208.67.220.220.....208.67.222.222 yapın iyi seyirler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.