Youtube'da gelişmek

fudgel

Üye
12 Ağu 2018
61
0
MERHABA ABİLER ABLALAR GÜZEL HEÇKIR KARDEŞLERİM :D
BENİM Bİ YOUTUBE KANALIM VAR VE ALLAHIN HER GÜNÜ PODCASTLER VİDEOLAR ATIYORUM HENÜZ 250 ABONEM VAR HİLELİ VEYA HİLESİZ NASIL KENDİMİ VE KANALIMI GELİŞTİREMBİLİRİM? BANA TAVSİYELERİNİZ NELERDİR HER ÖNERİYE AÇIĞIM.

Moderatör tarafında düzenlendi:

JosH3P

Yeni üye
5 Şub 2019
17
0
Bazı facebook&instagram gibi platformlarda gruplar oluyor dostum. Karşılıklı işler yapılıyor vs. Bu mecralarda kolaca gelişebilirsin.
Ayrıca ilgini çeker mi bilmem, ama kore klip videoları acaip seviliyor. Kolayca abone ve izlenme kasabilirsin.
Yada pek tercih etmediğim bir yöntem var. Mesela sen oyun videosu çekiyorsan oyun videolarının altına milletin ilgisini çekicek yorumlar yazıp takipçi çekebilirsin.

JosH3P

Yeni üye
5 Şub 2019
17
0
Bu arada deep web turkish müziğini cidden kullanmalısın.
Yada Selahattin Özdemir'in editlenmiş şarkıları var, onları da kullanabilirsin.
Yeni konu olarak da Selo'nun şarkıları altında "RÖTÖM KÖÇÖRÖYÖRSÖN" diyen şahıslar hakkında konuşabilirsin iyi günler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.