Youtuberlerin Hesapları Nasıl Kapatıldı ? 2018

chriswolty

Üye
11 Ağu 2018
110
0
Berlin
Selamun Aleyküm

İnstagram'da ''HESAP'' Kapatmak İçin gerekli;

1) Herhangi bir mavi tikli hesap elinizde olması gerekiyor..

2) Kapatacağınız kişinin mavi tikle hesaba Biyo , Ad Soyad & Profil Fotografını kopyalayın..

3) Ve son olarak 1 adet beni taklit ediyor diyin..

4) '' Hesap 10 saat sonra kapanmış oluyor ''

Burak Güngör , Furkan Yaman Başak Karahan (Youtube vsvs.)

Unlost & kendine müzisyen (Twitch Yayıncıları vsvs.)

bu taklitle kapanıyor..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Helin447

Üye
8 Eyl 2016
81
2
Samsun
Selamun Aleyküm

İnstagram'da ''HESAP'' Kapatmak İçin gerekli;

1) Herhangi bir mavi tikli hesap elinizde olması gerekiyor..

2) Kapatacağınız kişinin mavi tikle hesaba Biyo , Ad Soyad & Profil Fotografını kopyalayın..

3) Ve son olarak 1 adet beni taklit ediyor diyin..

4) '' Hesap 10 saat sonra kapanmış oluyor ''

İlk önce hesapların çoğu duff tarafından kapatıldı muhtemelen taklit ile ama çalışmalarım sürüyor.

23 Mar 2018
104
0
OğuzKağandan
bilgisiz arkadaşlara tavsiyem araştırma yapın ve bir şey yazmadan önce lütfen 10 kere düşünün duff hiç bir şey yapmadı 1 2. her mavi tik de olmaz en az 150k üstü hesap 3. sü hesapları ben ibo ve falcon kapattık boşuna yanlış bilgi paylaşımı yapmayın.

Helin447

Üye
8 Eyl 2016
81
2
Samsun
bilgisiz arkadaşlara tavsiyem araştırma yapın ve bir şey yazmadan önce lütfen 10 kere düşünün duff hiç bir şey yapmadı 1 2. her mavi tik de olmaz en az 150k üstü hesap 3. sü hesapları ben ibo ve falcon kapattık boşuna yanlış bilgi paylaşımı yapmayın.

Duff un mesajlarını ss olarak atim istersen?

zaferdemir44

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
333
0
New York
Duff un mesajlarını ss olarak atim istersen?

Duff diyor ya senin duffun wpden bana köpeklik yaptı neymiş sen hesapları düşür ben gireyim diye doğrulamayı geçmeyide bilmiyodum aklı sıra o küçük beyniyle hesapları alcakdı kabul etmedim ve sana gelirsek millete özenip o kişilere kölelik yapacağına azıcık kendine ait bir stilin tarzın olsun çöpün tekisin sizin gibileri bilgisizler gmaile mail spama giriyor hotmaile girmiyor desin yemin ediyorum sırf sızın gibi bilgisizler yüzünden şu üyeliğimi sildircem sonunda bilgisiz millete yalvaran lamer

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.