Ytmonster hakkında sorum var

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
Kolay gelsin herkese ,kullandığım vds sunucusunda ytmonsteri açtım güzel kredi kastım bişeyi merak ediyorum mesela videoma bu krediler ile izleyici arttırdım diyelim bunu youtube fark edermi seo puanına falan etki edermi kanalın kalitesini düşürürmü sizce ?

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
Düşürür kardesim tabi adamların önüne kimin izledigi çıkıyor sen istedigin kadar bot bas onlar bot oldugunu biliyor zaten :)

Hocam ytmonster hakkında bilginiz yok galiba ,bu program direk tekil kullancılar tarafından belirttiğiniz saniye kadarını izletiyor kredi kasan kişilere sistem bu şekilde döngü sağlıyor ,yani bot basma gibi bişey değil ,demek istediğim ytmonstre kullanan türkler videomu baltalarmı tarzında :) ,yani videonuna altına gelip ohoo adam ytmonster ile izlenme kasıyor izlemeyin şunu falan derse diye korkuyorum.

H4RK4L

Katılımcı Üye
7 Haz 2014
424
1
ANKAKUŞU
Hocam ytmonster hakkında bilginiz yok galiba ,bu program direk tekil kullancılar tarafından belirttiğiniz saniye kadarını izletiyor kredi kasan kişilere sistem bu şekilde döngü sağlıyor ,yani bot basma gibi bişey değil ,demek istediğim ytmonstre kullanan türkler videomu baltalarmı tarzında :) ,yani videonuna altına gelip ohoo adam ytmonster ile izlenme kasıyor izlemeyin şunu falan derse diye korkuyorum.

Merhaba,

Ben biliyordum bunu ama kullanmadım sonra kullanıyım dedim 1 hafta 2 kere izleyici ve abone için kullandım 1 ay sonramı ney kanalı komple kapattılar.

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
Merhaba,

Ben biliyordum bunu ama kullanmadım sonra kullanıyım dedim 1 hafta 2 kere izleyici ve abone için kullandım 1 ay sonramı ney kanalı komple kapattılar.

Hocam ytmonster ile ilgili olduğu kesin midir ? Başka şekillerle bot basma gibi şeyler yapmadınız dime ilk defa duyuyorum da yt kulanıp kanalı kapanan.Ayrıca nedense siteye çok güveniyorum ayalarında mesela daha da düzgünleştirip kullanmayı düşünüyorum mesela 2500 kişiye izleticem 60 sn olarak ama random saniye ayarı açıcam 45-60 sn arası random saniyelerde sonlandırıyor ve saatlik en fazla 15 izlenme mesela ,bence mantıklı duruyor hem birden yüklenme olmaz hem de aynı saniye izlenme süreleri olmaz.

Son düzenleme:

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
Ytmonster kullanmayin 10.000 bin izlenme yapip para kazanma hayaliyle videolarimi izlettiriyirdum sonra adsense ban atti xD YouTube anlar ama az az atin bence :)

Hocam dediğim gibi öyle bi anda 2-3 bin kiş izletmiyicem şu özel ayarları kullanmayı düşünüyorum
40-60 sn arası rastgele izlenme ve saatlik max 20 kişi olarak kullanmayı düşünüyorum bi sıkıntısı olurmu sizce siz direk 10k yazıp göndermişmiydiniz siteye?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.