Yüksek Özellikli Bedava Hosting Alma 2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HackerDodo

Kıdemli Üye
17 May 2016
2,217
1
Las Vegas
Merhaba arkadaşlar bugün ki konum da sizlere bedava hosting alma yolunu göstericem.
Çok fazla lafı uzatmayalım.
Site : https://yasarbilisim.net
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=XWsgSzK6D5k"]https://www.youtube.com/watch?v=XWsgSzK6D5k[/ame]
Youtube videosu da burdadır.

İyi forumlar.

erkanboz032

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
281
0
Hocam yanlış anlamanızı istemem fakat site sizin kendinize ait gibime geldi ve vergi levhanızın olmadığını görüyorum kusura bakmayın ama bedavada olsa verilerin çalınma riski var ben almayı tercih etmem almak isteyenleride buradan uyarıyorum.

Son düzenleme:

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Hocam yanlış anlamanızı istemem fakat site sizin kendinize ait gibime geldi ve vergi levhanızın olmadığını görüyorum kusura bakmayın ama bedavada olsa verilerin çalınma riski var ben almayı tercih etmem almak isteyenleride buradan uyarıyorum.

Bu gibi sitelere güvenmeyiniz veri çalınma riski kesinlikle var

Zaten kim büyük bir site kurumsal bir site açmak için bedava alır ki ? Genellikle denem site için script panel için kullanılıyor. Tabii ki her bedava olana güvenmeyin kurumsal olan sitelerden almanız daha iyi olacaktır.

HackerDodo

Kıdemli Üye
17 May 2016
2,217
1
Las Vegas
Evet site bana ait, ve vergi levhamız var eğer ticket atarsanız gerekli bilgiler iletilecektir ve bu gibi kampanyalarımız kısa süreli oluyor youtube kanalım da farklı kampanyalar da vardı bedava teamspeak 3 sunucuları gibi ama şuan ücretli satmaya başladık.

Ekleme ;

ve şuan da +100 den fazla müşterimiz var herhangi bir güvenlik sorunu çıkacağını sanmıyorum.

Son düzenleme:

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,412
10
Merhabalar,

Üstad verilerin gizliliği hakkında bir elinde gizlilik ihlali yok ben tercih etmem açıkçası.

HackerDodo

Kıdemli Üye
17 May 2016
2,217
1
Las Vegas
Bir çok kişi belirtti, açıklamasını yaptı daha neyin kafasındasın anlamadım

İşte sonra Türkiye de neden bir sektör gelişmiyor ufacık bir kampanyada bile "veri hırsızı almayın" vs. vs. aynısını hostinger vs. yapsa "arkadaslar mukemmel kampanya alın" vs. derler. Güvenen alsın sıkıntı yok :mahcup:

cPanel sorunu giderildi şuan da güncel//

Moderatör tarafında düzenlendi:

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
DNS Sunucu adreslerini nasıl ayarlamamız gerekiyor. Sitede herhangi bir bilgi bulamadım.

raplord55

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
617
1
Hosting paralı olmuş hayırlı uğurlu olsun :D
Bırak ya sahtekar bu adam reklam yapmak için bide ücretsiz yaptı 1 gün.Böylelerini tht sitesinde barındırmıycaksın.Adamdan site aldım banladı beni.Herkes sahtekar olmuş.Adama şimdi makinemde ddos atıcam sitesine giremicek daha sonra ben uğraşıcam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.