Yurt dışı hat satan site var mı ?

samet06110

Üye
27 Eyl 2013
246
0
arkadaşlar bana toplu yurt dışı hat lazım araştırdım ama satan bi site bişe bulamadım varmı bildiğiniz bi site veya yardımcı olacak?

FreeStylerMert

Yeni üye
15 Mar 2017
24
0
Selamun aleyküm bazı programlar var aylık olarak numara satıyor lakin program üzerinden arayabiliyorsunuz ve whatsapp dan kullanabilirsiniz o numarayı bilginiz olsun bu yönteme fake no da deniyor bilginiz olsun :) ben size hatta birkaç program söylim talk2 mesela +63 numarasıdır. Smartcall +62 numarasıdır bir aralar bu iki program ücretsizdi ve whatsapp üzerinden kullanılıyordu bilginiz olsun bide primo var +1 numarasıdır :) yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

FreeStylerMert

Yeni üye
15 Mar 2017
24
0
EĞER PROGRAMLARI BİLİYORUM BANA SİTE LAZIM DİYORSANIZ DA ÜLKE ADI + RECEİVE YAZDIĞINIZDA BAZI NUMARA SATMA SİTELERİ VARDIR BİLGİNİZ OLSUN BEN AZ ÖNCE DENEDİM HATTA HONG KONG YAZDIM RASGELE VE https://receive-a-sms.com/HongKong BU SİTE GELDİ BİLGİNİZ OLSUN BURADAN ÜCRETSİZ WHATSAPP İÇİN SATIN ALABİLİRSİNİZ EĞER WHATSAPP İÇİN İSTİYORSANIZ TABİ

resssam14

Yeni üye
16 Eyl 2009
7
0
Dostum eğer hat olarak sana gelsin diyorsan işin biraz zor. Virtual Private numaralar bulunur fakat dediğin türlü çok nadir satışlar oluyor. Webmaster platformlarını sıkı takip et arada sırada dediğin gibi satışlar olabiliyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.