Yurt dışı telefonlar kayıt yaptırma haricinde nasıl kullanıma açılabilir?

Ritirato

Katılımcı Üye
9 Mar 2016
589
3
İstanbul
Merhaba,
Bildiğiniz üzere yurt dışı cihazları e devlet üzerinden uzatmaları kapattılar.
Bunun için kayıt yaptırma dışında başka şekilde uzatabilir miyiz?
Telefon iPhone 12

Çözüm
Merhaba, Apple cihazlara IMEI ataması yapılmamaktadır, süreyi uzatmanınızın başka bir yolu bulunmamaktadır. Fakat cihazınızı aramalarda kullanmak için bu videodaki cihazı kullanabilirsiniz. İyi günler.

tıkla

ERSSE

Katılımcı Üye
6 Kas 2019
465
138
Street
kayıt olarak atam olarak neyi kastettiniz anlamadım ancak kuzenim de de kaçak telefon vardı o telefoncuya gidip kayıt yaptırıyordu yapabilicek olan en yakın telefoncuyu tavsiye ederim iyi forumlar

Ritirato

Katılımcı Üye
9 Mar 2016
589
3
İstanbul
kayıt olarak atam olarak neyi kastettiniz anlamadım ancak kuzenim de de kaçak telefon vardı o telefoncuya gidip kayıt yaptırıyordu yapabilicek olan en yakın telefoncuyu tavsiye ederim iyi forumlar
Kayıt olarak yurt dışı cihazları belirli bir bedel ödeyerek türkiyeye kayıt edebilip sınırsız kullanabiliyorsunız. Kayıt yaptırma olayı kalktığı için başka çözüm var mıdır diye bilgi almak istedim.

Merhabalar belli başlı operatörlerde eSim diye bir şey var ordan açtırabiliyorsunuz diye biliyorum
Telefonum e simde zaten nasıl açtırıyoruz?

BÜRKÜT'

Basın&Medya Lider Yrd.
8 Kas 2021
2,980
3,927
Merhaba, Apple cihazlara IMEI ataması yapılmamaktadır, süreyi uzatmanınızın başka bir yolu bulunmamaktadır. Fakat cihazınızı aramalarda kullanmak için bu videodaki cihazı kullanabilirsiniz. İyi günler.

tıkla

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.