yurt dışından gelen telefon!

kraus07

Yeni üye
10 Şub 2015
40
0
Bursa
öncelik le selamun aleyküm bugün bana yurt dışından bi telefon geldi pasaport kaydını yaptırmadan telefonu nasıl kullanırım bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Son düzenleme:

TRWithMan

Üye
8 Şub 2015
159
0
Bursa
Dostum pasaport kaydını yaptırman lazım ilerde sıkıntı falan çıkar o yüzden. Pasaport kaydı yaptırmakta zor bir şey değil. Bence legal yolla kullan maddiyattan olma illegal kullanıcam diye.

TRWithMan

Üye
8 Şub 2015
159
0
Bursa
Dostum şöyle bir şey var, pasaport kaydı yaptırmaz isen 3Gli kullanamazsın yani bende böyle bir sorun olduğundan söyleyebiliyorum. Pasaport kaydını yaptıktan sonra bu sorun düzeldi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.