Yurt disindan Türk istelere giris sorunu

kahkahax

Katılımcı Üye
31 Ocak 2016
295
0
Merhaba
Yurt disinda yasiyorum ve .hizliresim.com gibi sitelere tamamen ayrica BLUTV PUHU TV gibi sitelerde kismen erisemiyorum
.hizliresim.com 403 forbinden hatasi
Bana TÜRK IP adresi üzerindnen girme olanagi lazim... Ghost VPN aldim ama orda Türk IPler kaldirildi

google chromede bi eklenti kurmustum oda söyle böyle calisti
Bildiginiz KESIN bi cözüm varmi?

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
İnternetten Free Turkey Server Proxy yaz ve bunu Ağ ayarlarına kaydet ayrıca DNS kullanırsan daha iyi olur.. - Bir yöntem daha var Google Cloud tan VDS/VPS alırsın ordan kullanırsın herşeyi 24 ay . cloud.google.com a gir Ordan hesap kur giriş bilgilerini gir ardından Kredi kartı yaz.. kredi kartında 1 dolar olması lazım google deneme amaclı karttan 1 dolar cekıp geri yatıracak. ödemeden sonra Server olustur ve Windows server 2010 ı kur ve windows başlat a Uzak masaüstü baglantısı yaz calıstır daha sonra google cloud un sana vermiş oldugu bilgileri Uzak masaüstü bağlantısı na gir.. Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.