Yurt İçi Terör nasıl bitti? gelin tartışalım

Msq

Yeni üye
14 Şub 2022
49
16
Selam arkadaşlar çok merak ettiğim sorulardan bir tanesi olan ve her forumlarda dile getirdiğim soru. 2017'ye kadar gözümüzü hep bir canlı bomba saldırıları veya teröristlerin yol kesmesi ile açardık Türk halkı olarak. Benim şahsi düşüncem bu olayların arkasındaki kişiler vatan hainleri olan FETÖcüler, Teröristleri görmezden gelip ülkeyi kargaşaya götürmek istediler. sizin bu konudaki düşünceleriniz nedir? gelin tartışalım.

zipeX

Katılımcı Üye
16 Ağu 2015
265
94
Cambridge
Bence tamamıyla bu konu anlaşmalar üzerinde ilerlemektedir, 2018 den sonra teröre sağlam darbe vurulmaya başladı ve önünü hiç bir şey kesemedi. Bir ara seçim öncesi canlı bombalar vardı, VodafonePark, Beyazıt gibi. neden seçim öncesiydi tartışmak gerekirdi. Daha ilerisine girmeyelim siyaset konuşmak yasak forumda.

Msq

Yeni üye
14 Şub 2022
49
16
Bence tamamıyla bu konu anlaşmalar üzerinde ilerlemektedir, 2018 den sonra teröre sağlam darbe vurulmaya başladı ve önünü hiç bir şey kesemedi. Bir ara seçim öncesi canlı bombalar vardı, VodafonePark, Beyazıt gibi. neden seçim öncesiydi tartışmak gerekirdi. Daha ilerisine girmeyelim siyaset konuşmak yasak forumda.
Senin demek istediğin son cümleyi anladım fakat bu terör saldıları ile ilgili doğuda askerlik yapmış abilerimden çok şey duydum adam gözümüz önünde geçip gidiyor ve komutanlar bir şey demiyor diye söylenen. Tabikide diğer bir bakış açım ülke yol geçen hanı gibi ve isteseler havaya uçururlar bir yerleri oysa, belkide istihbarat bu konuda çok ilerledi.

SPEED 144HZ

Katılımcı Üye
15 Kas 2021
406
118
Latvia
Senin demek istediğin son cümleyi anladım fakat bu terör saldıları ile ilgili doğuda askerlik yapmış abilerimden çok şey duydum adam gözümüz önünde geçip gidiyor ve komutanlar bir şey demiyor diye söylenen. Tabikide diğer bir bakış açım ülke yol geçen hanı gibi ve isteseler havaya uçururlar bir yerleri oysa, belkide istihbarat bu konuda çok ilerledi.
ülkeye elini kolunu sallayan giriyor yol geçen hanı gibi oldu anlayan anladı bu konunun devamı siyasete kaçar neyse uzatmim

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
7,707
TBMM'deki kravatları teröristlere hiç dokunulmadı? İlk onlara el atılması sonra terör partileri kapatılmalı ne kadar varsa orada çalışan teröristler tutuklanmalı. Mülteciler ülkeden çıkarılmalı. Kısacası ülkeye format şart...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.