Yurt İnternetinde Pink Sorunu ?

24 Şub 2014
247
0
Arkadaşlar Üniversite okuyorum.Yurtta kalıyorum.İnternet çok yavaş.Pinkten oyun oynatmıyor.Birşeyler yapılabilirmi hızlandırmak adına ?

Son düzenleme:

RooTGHoST

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,452
8
38
Yapılır şöyle;
1.Telin rootlu olması lazım.(Yamlış anlaşılmasın 2.yi yapmak için root lazım değil 1.uzun olduğu için böyle yazdım)
2.Modemin markayı biliyosanız netin yönetildiği panele girip tüm kullanıcıları engellersiniz.(harama girebililir.)

Son düzenleme:

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Yurt kuralları gereği yapacağın illegal bir hareket yüzünden yurttan atılabilirsin :) bende aynı sorundan yakınıyorum. yapacak bir şey yok..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.