Yurtdışından alışveriş yapacağım yardım lazım

ByCash57

Üye
18 Eki 2013
166
0
Sinop
Merhaba arkadaşlar ben yurtdışından 20 dolar civarında malzemeler alacağım bir kaç sorum var öncelikle banggood dan alacağım birincisi bu sitede inninal kart geçerim ve alırken sorun çıkarmak ne kadar sürede gelir ?

00deepdeep00

Uzman üye
12 Ara 2015
1,941
0
116
İlluminati
Merhaba arkadaşlar ben yurtdışından 20 dolar civarında malzemeler alacağım bir kaç sorum var öncelikle banggood dan alacağım birincisi bu sitede inninal kart geçerim ve alırken sorun çıkarmak ne kadar sürede gelir ?

Credit Card
PayPal
Boleto Bancário
Wire Transfer
WebMoney
QIWI
iDEAL
giropay
Yandex Money
Sofort
CashU

sadece bunlar geçerli

'Leroy

Kıdemli Üye
30 Tem 2016
2,610
6
Rivia
Ali Exppresten Alış Veris Yapıyoruz Ve Bi Sıkıntı Olmadı Fazla 1 Tane Mal Kırık Çıktı O Kadar Alış Veris Sitesi Olarak Amazon Var İyidir İngilterede

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.