Çözüldü yüz degişimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Codersdr

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
271
0
15 yaşındayım lise1 gidiyorum arkadaşlar yüzümle dalga geciyor accıkcası bende begenmiyorum yüzümü burnum cok büyük ve kalın 18 yaşımda burun estetiği olmayı düşünüyorum 18 yaşıma kadar yüzüm degişirmi?

Altıok

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
2,236
2
Öncelikle sırf insanlar dalga geçiyor diye böyle bir işe kalkışma. Kimse kusursuz değil bu dünyada. Senin yaşında gayet olağan şeyler zaten bunlar. 2-3 sene sonra bu konuya bakıp güleceksin, "Neleri dert etmişim ben?" diyerek...

Eğer ameliyat konusunda kararlıysan da yüzün tam oturmadan ameliyat falan olma. Gelişim de 23-25 yaşına kadar anca tamamlanıyor sanırım. Tabii bunu en iyi doktorlar bilir. Ailene durumu ilet, gerekirse doktora gidersiniz.

Codersdr

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
271
0
Öncelikle sırf insanlar dalga geçiyor diye böyle bir işe kalkışma. Kimse kusursuz değil bu dünyada. Senin yaşında gayet olağan şeyler zaten bunlar. 2-3 sene sonra bu konuya bakıp güleceksin, "Neleri dert etmişim ben?" diyerek...

Eğer ameliyat konusunda kararlıysan da yüzün tam oturmadan ameliyat falan olma. Gelişim de 23-25 yaşına kadar anca tamamlanıyor sanırım. Tabii bunu en iyi doktorlar bilir. Ailene durumu ilet, gerekirse doktora gidersiniz.

Aileme durumu ilettim hatta Doktorlarla görüştüm burnunda fazla et var 18 yaşına gelince ameliyat ederiz dediler..
18 yaşıma kadar yüzüm degişirmi? şuan bıyık sakal herşey varda o normal bıyık filan degil sank iyeşil gibi bişey sivilce filan cok

Umutarslan

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
439
0
Daha gençsin kardeşim. İsteyen istediği kadar dalga geçsin. Aldırış etme. Tipinle ilgili derdin olmasa bir başka derdin çıkacak ortaya. O zamanda aynı şikayette bulunacaksın. Boşver dalga geçen tipleri. Onlarla iletişim kurma. Kendine samimi arakdaşlar edin. Hem seni Allah yarattı. Neden beğenmiyorsun. Ya doğuştan sakat doğsaydın. O zaman arkadaşların değiş insanların çoğu sana tip tip bakacaklar. Kimi dalga geçicek, kimi acıyacak. İstermiydin böyle olmayı?

Kendinle barışık olmaya bak. Daha genç yaştasın ve ergenliğe giriyorsun. Olur böyle şeyler. Sen seçimini doğru yap ve yoluna bak.

Altıok

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
2,236
2
Aileme durumu ilettim hatta Doktorlarla görüştüm burnunda fazla et var 18 yaşına gelince ameliyat ederiz dediler..
18 yaşıma kadar yüzüm degişirmi? şuan bıyık sakal herşey varda o normal bıyık filan degil sank iyeşil gibi bişey sivilce filan cok

Doktorlar öyle dediyse sorun yoktur. Doktordan daha bilgili birisi olacağını sanmıyorum burada. Bu yüzden bu tip meseleleri doktoruna sorman daha mantıklı ki sormuşsun ve cevabını almışsın zaten.

Codersdr

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
271
0
Aslında şuan tam ergenliğimi yaşıyorum :D tavırlarım,sivilceler herşey var tam bir ergenim 7. sınıfta girmiştim zaten ergenlige ergenlikten önce baya yakısıklıydım şimdi aynaya bakınca yumrukluyasım geliyor kendimi.. yüz degişirmi 18 yaşına kadar?

Codersdr

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
271
0
Arkadaşlar sorumu anlamadınız siz heralde...18 yaşına kadar yüzümüz degişiyormu? şuan 15 yaşındayım 12 yaşından bu yana cok fazla değişiklik var yüz 18 yaşındamı oturur?

Altıok

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
2,236
2
Arkadaşlar sorumu anlamadınız siz heralde...18 yaşına kadar yüzümüz degişiyormu? şuan 15 yaşındayım 12 yaşından bu yana cok fazla değişiklik var yüz 18 yaşındamı oturur?

Ergenliğin getirdiği değişiklikler elbette olacaktır. Yüzün 18 yaşına kadar oturur. Hatta 18'den sonra da hafif de olsa devam eder.

Akadir51

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
556
0
Türkiye
Dalga geçebilirler onları kendi halinde bırak veya sen de gül geç bunu yapmazsan bir yerde açıklarını yakala sen de onların o açıklarıyla dalga geç.
Aldırma boşver.Gerçi bizim için demesi kolay senin yaşadığın olayı yaşayan biz değiliz.
Ama benim tavsiyem yüzünde hiçbir değişiklik yapma.Boşver geç.

windows39

Üye
11 Ara 2015
234
0
Ankara
Senin zamanında bende öyleydim ellerimle, ayaklarımla ve sivilcelerimle herkes dalga geçiyordu yaşım 21 oldu güzel bir saç sakal stili yaptım biraz çalışıp kendime kıyafet telefon bilgisayar aldım ortamda benden ağası yok şimdi dalga geçenler kanka olmaya çalışıyor salla takma hiç kafana .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.