Yüz yüze görüşmelerde dikkat edilmesi gerekilenler

Satan Soul

Yeni üye
21 Ağu 2017
5
0
Herhangi bir cins olabilir gerekse kadın gerekse erkek bu teknikler ile kendinize hem iyilik yapıcaksınız hem de karşınızdakini avcunuzun içine alıcaksınız.

1- Fiziksel çekicilik

Fiziksel çekicilik iyidir fakat sadece iyidir asla yeterli değildir sağlam karakter,kendinden emin olmak ve zekice espriler sizi fiziksel olarak yakışıklı veya güzel olan herhangi bir insandan üstün kılar.

2- İyi bir vücut yapısı

İyi bir vücut hem sizi daha gösterişli hem de kendinizi formda hissetmeniz için çok önemli bir etkendir. Ne demişler" aynada kendini nasıl görmek istiyorsan öyle ol" şahsen spora zaman ayıramıyacak bir insan tanımadım şu zamana kadar ben de yoğun bir insanım fakat box sporu ile uğraşıyorum hem kendimi savunuyorum hem vücudum gösterişli hem de vücudumu sevmemi sağladı.

3- Koku

Koku daima önemlidir tabi size gidip 100 TL lik parfümlerden alın demiyorum 15 liraya bile çok güzel parfümler bulabilirsiniz ve küçük bir tüyo burdaki en önemli teknik kokudur bu sizin aşk hayatınzda da geçerlidir sadece kandırma sanatında değil.

4- Yılmak yok

Bu konularda yüzsüz olun ama dozunu kaçırmadan hedefimizi korkutup kaçırmak değil isteğimiz yılmadan tekrar deneyin olucağı yoktu diye bir şey yok sadece daha çok okumanız öğrenmeniz gerekir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.