Zaman Gazatesi

cntrk

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,090
0
bursa
Arkadaşlar Zaman gazetesinin zaten kimin gazetesi olduğu belli ..
bu konulara girmeyeceğim sadece size göstermek istediğim bir yer var daha doğrusu reklamın bir parçası ..
hani gazetenin yeni bir reklamı varya kardeşlik zamanı diyor işte o reklamda bir sahne gözüme çarptı görür görmez reklamın sonlarına doğru bir köy okuluna gidiyor öğrentmenin elini bir öğrenci tutuyor fakat ondan sonra bir terörist tutuyor ******n elini ve kardeşiz biz gibi bir söz yazıyor .. Lafı uzatmadan sizlere reklamı sunuyorum ..

Fakat ondan önce bir ss vereyim .. :inv

fxpgs.jpg

Ve link

Tıklayınız

Unlimited Fps

Uzman üye
28 Eki 2012
1,370
1
İstanbul
Ya Biz Arkadaşlarla Sinemaya Gittik Reklamda Gördükte Normal Tv'de de Gördük Ama Düşündük Sinemada Hatta Arkadaşım Trabzon'lu Kürtleri Sevmez O Adamada Dikkat Etti Bende Dağdan İnmiş Buraya Gelmiş Şerefiz :D Dedim Bizde Farketmiştik :D

cntrk

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,090
0
bursa
Yuh az kalır .. Adamlar içimize giriyorlarda böyle reklamın yayınlanmasına izin veriliyor ya asıl onda var birşey

MiR BoTaN

Üye
18 Tem 2012
204
0
ŞIRNAK
bişey bilmrfrn konuşmamak gerekr o sizin terorist dediğniz kişi bu bölgeni n yöresel kıyafetlerini giymiş biri her yöresel kıyafet giyen terorist olsaydı şimdi biz kuzay ırakı yok etmiştik oysaki karadenizli biri yöresel kıyafet giyince bişey olmuyor orda terorist yokmu var hemde pkknın sağ kolu Tikko konu açarken ve tartışırken sizi biraz düşünümeye davet ediyorum değerli üstlerim

Son düzenleme:

cntrk

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,090
0
bursa
bişey bilmrfrn konuşmamak gerekr o sizin terorist dediğniz kişi bu bölgeni n yöresel kıyafetlerini giymiş biri her yöresel kıyafet giyen terorist olsaydı şimdi biz kuzay ırakı yok etmiştik oysaki karadenizli biri yöresel kıyafet giyince bişey olmuyor orda terorist yokmu var hemde pkknın sağ kolu Tikko konu açarken ve tartışırken sizi biraz düşünümeye davet ediyorum değerli üstlerim

Kardeşim iyi güzel değişik bir bakış açısı fakat .. Yanlış
Orada ki kişi yöresel kıyafet giymiş birisi değil .. Çünkü bütün şehirleri dolaşıyor herkez modern kıyafetli .. Bir o mu yöresel .. İkincisi Gazatenin sahibi Fethullah Gülendir ve fetonun Teröristlere yardım ettiği açıkça bellidir .. Ayrıca kendisinin bir mason olduğu ve yahudiliğe hizmet ettiğide aşikardır .. Bende seni üstlerinin yanlışını bulacam diye çabalanmayıp Söylediğin şeyin doğrumu olup olmadığını düşünmeni öneririm !

MiR BoTaN

Üye
18 Tem 2012
204
0
ŞIRNAK
değerli üstüm dikkat ettiyseniz insanlar çalıştıkları kıyafetlerle gelmiş sizin terorist dediğiniz adam çobanlık yaparken takım elbise mi giyecek bide fettullah gülenin mason olduğu ve yahudiliğe hizmet ettiğne dair belirtmiş olduğunuz sözlere bir şey diyemecem çünkü o konuda bir bilgim yok bu arada ddeğerli üstüm ben insanların yanlışını bulmaya çalışmam aksine yanlışlıkları düzeltme ye çalışırım kullandığım keilmelerde bi hadsizlik bulunduysa şimdiden özür dilerim

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
bence herkez kendi görüşüyle kalsın bu sözümde tartışma ortamı yaratmamak içindir; yoksa yanlış doldurulmus zihniyetlere herzaman cevabımız var ;) terörist başka dogudaki kardeşlerimizin yeri başkadır, o yöre giyimi böyle .bu vatanı bölmek isteyen herkese sıkıcak bir kursunumuz hep var merak etme.

DeimoS 18

Kıdemli Üye
15 Nis 2007
3,088
3
Bursa
Orada yöresel bir kıyafet var, bu kıyafeti giyen herkese önyargılı davranıp terörist demeyin, iftiranın bedeli ağırdır sözlerinize dikkat edin.

22 Ara 2009
165
0
bence asıl yeri herkez kaçırmış çogu insan hep der ben tesadüflere inanmam diye ama ben hiç inanmadım hep bir şey bir şeylere baglı en ufak şeyler büyük sonuçlara yol açıyor videoyu 2 kere izleyin neden o tartışmalı yerde kardeşlik sözü geçiyor sizce bu tesadüfmü yani 1:22 dk lık bir video sonunda malum kişi geliyor ve şarkıda kardeşlik sözü ilk defa geçiyor ve ekrana ilk defa kardeşlik yazıyor sizce tesadüf mü ben hiç inanmıyorum çünkü bu reklam 1 günde yapılmıyor buna emin olun bu insanlar amatör degiller

paracelsus

Katılımcı Üye
24 Şub 2012
994
0
[Bilinmiyor]
klardeşiz kardeşim siz burada ne den bahsediyonuz adamlar zaten bizim kardeşlerimiz hepimiz adem ve hava dan geliyoruz adamları içimizden çekip alıyorlar kardeşi kardeşe vurduruyorlar sizde burada saçma sapan zaman gazetesine laf söylğü yosunuz gerçekleri görün allah var

paracelsus

Katılımcı Üye
24 Şub 2012
994
0
[Bilinmiyor]
M.Fetullah GÜLEN Hocamızdan Böyle Bahstmen Canımı Çok Sıktı Sen Haddini Bil Rütbe ALLAH Katındadır İstersen Admin Ol Bu Yaptığın Yanlış sen Kimsin Ki Laa Artist Adam Ol Yollan Bak İstersen Padişah Ol Adam Olmadıktan Sonra

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.