Zanlı46 Yeniden Geliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZANLI11

Yeni üye
6 Haz 2016
50
0
Selamun Aleyküm Yoldaşlarım. Bildiğiniz Uzere Zanlı46 Hesabım Saygısızlıgımdan Dolayı Banlandı, 5 Ay Falan Oldu Yenıden Başlayacağım. Tabiki Yeniden Aranıza Kabul Ederseniz.

TC635mm

Kıdemli Üye
24 Ocak 2016
2,619
1
Hoşgeldin hatasız kul olmaz.
Mühim olan ders çıkarmak.
:) Başarılar....

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Selamun Aleyküm Yoldaşlarım. Bildiğiniz Uzere Zanlı46 Hesabım Saygısızlıgımdan Dolayı Banlandı, 5 Ay Falan Oldu Yenıden Başlayacağım. Tabiki Yeniden Aranıza Kabul Ederseniz.

Saygısızlığın oldu evet.
Foruma küfür ettin.
Üdy den birisine küfür ettin.
Multi açtın yalan söyledin..

Küfür ettiğin kişiden özür dile.

ZANLI11

Yeni üye
6 Haz 2016
50
0
Saygısızlığın oldu evet.
Foruma küfür ettin.
Üdy den birisine küfür ettin.
Multi açtın yalan söyledin..

Küfür ettiğin kişiden özür dile.

kufur etmedim hocam sadece orada yanlısın var işte foruma ve udy den kımseye kufur etmedim ozur dileyecem zaten 20 mesajım olsunda mesaj atamıyorum :)

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
kufur etmedim hocam sadece orada yanlısın var işte foruma ve udy den kımseye kufur etmedim ozur dileyecem zaten 20 mesajım olsunda mesaj atamıyorum :)

Geçenki yayında da yöneticiler arasında çocuklar var dedin.İsim verdin.Şimdi nick vermek istemiyorum.O sözünüde geri al özür dile o şahıstan..Bende ona göre muamele ederim

H4Z4RD

Uzman üye
3 Ara 2015
1,804
0
hah geldi başımın belası:D Sen biraz daha tatil yapsana :D Ramazandan sonra dön :trl

ZANLI11

Yeni üye
6 Haz 2016
50
0
Geçenki yayında da yöneticiler arasında çocuklar var dedin.İsim verdin.Şimdi nick vermek istemiyorum.O sözünüde geri al özür dile o şahıstan..Bende ona göre muamele ederim

tamam abi senin yuzunu bundan sonra emin ol kara çıkarmam :)

hah geldi başımın belası:D Sen biraz daha tatil yapsana :D Ramazandan sonra dön :trl

ahahahah naber başkan nerelerdesin asıl sen nerelerdesin :D neler yapıyorsun anlat anlat.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
tamam abi senin yuzunu bundan sonra emin ol kara çıkarmam :)

ahahahah naber başkan nerelerdesin asıl sen nerelerdesin :D neler yapıyorsun anlat anlat.

Ben sana kefil olmuyorum ki yüzümü kara çıkartasın.Multi hesaında sorum zanlı46 ile alan varmı diye yok dedin gözümün içine baka baka.Yalan söyledin.Zaten bu saatten sonra güvenmem.
Ben o yayında yönetimde çocuk var diyip nick belirttiğin kişiden özür dile diyorum..

ZANLI11

Yeni üye
6 Haz 2016
50
0
Ben sana kefil olmuyorum ki yüzümü kara çıkartasın.Multi hesaında sorum zanlı46 ile alan varmı diye yok dedin gözümün içine baka baka.Yalan söyledin.Zaten bu saatten sonra güvenmem.
Ben o yayında yönetimde çocuk var diyip nick belirttiğin kişiden özür dile diyorum..

sen hiçmi yalan soylemedin hemen kanaat ediyorsun tamam dileyecem işte neden uzerime geliyorsun 20 mesajım olsun dileyecem :)

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
sen hiçmi yalan soylemedin hemen kanaat ediyorsun tamam dileyecem işte neden uzerime geliyorsun 20 mesajım olsun dileyecem :)

Herkes söyler.Ama söylenecek kişi var söylenmeyecek kişi var.
Ip adresine kadar görüyorum inkar ediyorsun.Kandırdım bunları diye geçiniyorsun.
.

ZANLI11

Yeni üye
6 Haz 2016
50
0
Herkes söyler.Ama söylenecek kişi var söylenmeyecek kişi var.
Ip adresine kadar görüyorum inkar ediyorsun.Kandırdım bunları diye geçiniyorsun.
.

abi ben her hatamla geldim buraya özür diliyorum kime yanlıs yaptıysam haklarını helal etsinler diyorum. ben hiçbirşeyi inkar ettiğim yok eskiden yaptıgım hataları yuzume vurma artık kabul ettim tamam herkesten özür dileyecem :)

Hacknology

Kıdemli Üye
25 Eki 2015
2,712
11
rm -rf /
abi ben her hatamla geldim buraya özür diliyorum kime yanlıs yaptıysam haklarını helal etsinler diyorum. ben hiçbirşeyi inkar ettiğim yok eskiden yaptıgım hataları yuzume vurma artık kabul ettim tamam herkesten özür dileyecem :)

Karşındaki adama saygılı ol önce. Tamam beni eleştirme diye geçiştirme çünkü o haklı. Bence medaj bile yazmamalısın bu konuda yaptıklarından sonra. Git özür dile bize de tamam ne uzatıyosunuz deme

ZANLI11

Yeni üye
6 Haz 2016
50
0
Karşındaki adama saygılı ol önce. Tamam beni eleştirme diye geçiştirme çünkü o haklı. Bence medaj bile yazmamalısın bu konuda yaptıklarından sonra. Git özür dile bize de tamam ne uzatıyosunuz deme

abi ben haksızsınız diye birşeymi dedim tamam anladım özür dileyecem dedim sadece bana bi görev verin ceza olarak onu yapıyım benim hack bilgimi biliyorsunuz ona göre bi ceza verin yapıyım başkada ne yapım abi cezaevinemi atacaksınız :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.