Zanti ile ilgili bilgi

20 Ağu 2016
59
0
bursa/gemlik
arkadaşlar ben zanti diye bi program var.(aynı ağdakileri izleme)
ben bunda bilgisayarımı seçiyorum.ama bilgisayardan girdiğim siteler orda gözükmüyor.

boş siyah ekran gözüküyor.nasıl log gelmesini sağarım port filan mı açılıyor bi el atın

şimdiden saolun

SAYGILAR.

gksel

Katılımcı Üye
6 Şub 2011
943
0
Kanka bilgisayarı değil bütün interneti seç. Sonra ağı ele geçeir var ingilizcesinde middle falan yazıyordu. Orda göz var gözü aktif et her siteyi almaz açık olan siteleri almaz yeni girdiklerini alır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.