zavallı bilgisayarım

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya
rwgcf.jpg

bir iş yapiyordum yapamadım sinirden kafayi yiyecektim iste sonucu pisman degilim

ROOOT

Üye
13 Tem 2010
71
0
vallaha çok sinirliydim psikolojik sorunlarımda var yumruk attım ne yapayım

Normaldir bende birdefe kizdim pc anti vurusu kapadim nekadar virus varsa actim cokdedim 21 tame virus actim cokmedi bede dayanamadim aldim balyozu. Yorulanakadar. Biyandan kufur biyandan. Balyoz :)anliyacagin pc oldu prca parca lakin. Rahatladim. KARDESIM. Gordu durdu bana bakti tekelime dedi keskin sirke kupune zarar dedikleri bu olsa dedi hakli

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.