ZenFone 2 Telefona Nasıl Root Atarım?

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
iyi akşamlar arkadaşlar. telefonuma uygun root bulamadım internette
zenfone2 32 gb root dosyası varmı ben bulamadım (ZE551ML Z00AD sürümü bu ) yanlış atmak istemiyorum.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
root dosyası diye birşey yok supersu sitesinden dosyayı indirip flashla ben öyle yapmıştım

Tam öyle değil aslında.Bİlgisayardan atmayı denemiştir.

İnternete telefon modeli ile "root atmak" yazdığınızda telefonunuza uyumlu root programı bulabilirsiniz.

Kingroot adlı bir uygulama var.Bu uygulamada root gerektiren programlara iizn vererekten kullanabiliyorsun.

Hocam nasıl root atıldığını biliyorum ancak uygun dosyayı bulamadım telefonun marka modelini yazdım. Bulabilen varsa uygun olan dosyasını istiyorum. Bilgisayardan odin ile Atacam. Kendi Asus sitesi yabancı dil olduğundan bulamadım. Yanlış sürümde atmak istemiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.