Zenmate ip değiştirdim ip öyle kaldı YARDIM!

mahirmaho

Üye
19 Haz 2013
175
0
Adana
Merhaba arkadaşlar zenmate adlı google chrome eklentisini kullandım , ip değişti fakat oyundaki ıp banım hala duruyordu bende zenmateyi direk kapatmadan uzantılardan sildim dün gece , sonra hiç farkına varmadan server açtım aynı ip üzerinden ratta dağıtmaya felan başladım baktım bağlantılar gelmiyor 14 kişi açtı ama hiçbir bağlantı gelmedi bende sabah bulurum deyip yattım kalktım şimdi bakıyorum hiçbir bağlantı gelmemiş önceki bağlantılarda gitmiş . İp adresimi kntrol ettim

176.240.2.61
Hata: Bu IP'nin hangi ülkeye ait olduğu bilinmiyor

dedi. lütfen yardım edin arkadaşlar ya nasıl düzeltebilirim evdeki diğer cihazlardada ip aynı düzelmiyor :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.