ZenUI Başlatıcısı Yanıt Vermiyor Sorunu

xxleretxx

Katılımcı Üye
20 Ocak 2011
859
2
Benim telefonum Zenfone 5 , son 3 4 gündür sürekli olarak
ZenUI Başlatıcı yanıt vermiyor diye sorun çıkıyor sonra
siyah ekran geliyo kapatmaya açlışıyorum titriyo ama
yazılar çıkmıyor kendini yeniden başlatıyo telefon
sebebi ve çözümü nedir acaba

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
Sistem uygulamaların bozulması-değişikliğe ugraması sonucu oluyor sanırım (tam bilmiyorum)
Telefonu sıfırla veya geri yükleme yap dicem ama bir ihtimal bu.
Rom atabilirsen telefona baştan Stock Rom kurmanı tavsiye ederim

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
Stock Rom kurarsan bir sıkıntı olmaz tam tersine performansta artis/hizlanma olabilir ama dikkat et pek bilgin yoksa brick felan etme telefonu başın ağrır ugrasmak zorunda kalırsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.