zip şifrekırma hakkında !!!

haylum

Üye
2 Mar 2012
86
0
selamün aleyküm ben ben bir sofi'yim ve hitmet yapmak amaçlı yardım amaçlı bi marketimiz var ve geçen gün marketin ana bilgisayarına bi hacker girdi ve bizden 3000 dolar istedi ve bilgisayardaki bütün hesapları zip ile şifreledi ve açamıyoruz lütfen allaş aşkına yardım edin şifre kırıcı program varmı veya nası çözeriz bu işe yardım edecek kişi öyle sevaba girecekki lütfen yardım edin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.