Zombi Hapı - Flakka / Makale / akovskiniz

'Stabil

Uzman üye
4 Eki 2015
1,702
1
8
Eline sağlık. Uyuşturucu yaşı ilkokul seviyesine kadar indi malesef..

``AlsancaK

Kıdemli Üye
14 Eki 2015
2,689
0
*:php?id()&
Bugun gordum bende baktım kilitlendim Allah ıslah etsin yakındır burayada gelmesi .

Yararlı konu kardesim eline saglık

Izner

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
600
0
DEAD CİTY
Ellerinize sağlık hocam.

Konuya ek olarak bu tür maddeleri " Aşılayan " olarak bilinen aralarında " Doktor / Hemşire / Hekim " tarzı isimlerle bilinen kişiler de mevcut..

Bu kişiler Torbacı olarak isimlendirilen kişilerin köpekleridir, insanların özellikle ailevi sorunlarından ve diğer sorunlarından yararlanılarak insanları bu tür maddeler ile tanıştıran kişilerdir. Bunun da bilincinde olmamız gerekiyor, tekrardan elinize emeğinize sağlık.

akovskiniz

Kıdemli Üye
7 Ocak 2016
3,636
50
23
akovskiniz.php
Ellerinize sağlık hocam.

Konuya ek olarak bu tür maddeleri " Aşılayan " olarak bilinen aralarında " Doktor / Hemşire / Hekim " tarzı isimlerle bilinen kişiler de mevcut..

Bu kişiler Torbacı olarak isimlendirilen kişilerin köpekleridir, insanların özellikle ailevi sorunlarından ve diğer sorunlarından yararlanılarak insanları bu tür maddeler ile tanıştıran kişilerdir. Bunun da bilincinde olmamız gerekiyor, tekrardan elinize emeğinize sağlık.

Teşekkür ederim devrem, ekleme için sağol:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.