Zombie Town Update #2 Dal İçeri !

centilmen50

Katılımcı Üye
Merhaba Arkadaşlar Zombie Town Update #2 İle Karşınızdayım..

Facebook Sayfamız (Lütfen Beğeniniz) : Zombie Town | Facebook

Öncelikle Belirteyim Fps Kit'den Yararlandım..

Resimlerle Başlayalım Resimlerin Altına Açıklamalarını Ekleyeceğim.

krjmr.png

Oyuna Başladığımız Alan'dır Gerekli Ekipmanları Cephane , Silah , Can Buradan Alabiliriz.

krjnz.png

Oyunumuzun Shop Sistemidir. Oyunda M Tuşuna Basarak Bu Ekranı Açabilirsiniz Bu Ekrandan Can Alabilirsiniz. Yükseltme Yapmak İçin Paranız Olmalıdır Parayı İse Zombi Öldürerek Kazanabiliriz.

krjqs.png

Oyunun Olmassa Olmazlarından Aracımız :) Aracımızı Pek Kullanmamıza Gerek Kalmıyacak Çünkü Mapımız Küçük Ama Belki Kullanmak İsteyen Olabilir.

krjrx.png

Oyunumuzun El Feneri Başlangıç Alanından Alabilir F Tuşuyla Yakabiliriz Ama Unutmayın Bir Süre Sonra Şarjı Bitecektir Şarjın Dolması İçin 20 Saniye Kapatınız.

krjt4.png

Oyunumuzun Gece Görüş Gözlüğü Başlangıç Alanından Alabilir N Tuşuyla Yakabilirsiniz.

krju3.png

Can Oyunun En Önemli İtemlerinden Birisi. Eğer Zombi Saldırısına Uğrarsanız Can'ın Üstüne Gelebilirsiniz Otomatikman Alacaktır..

krjvf.png

Oyunun Bir Köşesine Saklanmış Awp. Bulup Kullanabilirsiniz. ( Almak İçin E Tuşuna Basınız.)

krjwg.png

Oyunumuzun Zombi'si.. Her An Her Yerden Çıkabilirler :)

krjx8.png

Bazı Alanlara Saklanmış Robotlar. Dikkatli Olun Az Vururlar Ama Hızlıdırlar :)

krjyd.png

Zombi Doğuş Alanı Mapımızda Bu Doğuş Alanından 3 Adet Vardır Zombiler Buradan Çıkar Ama Sadece Orada Değil Saklı Yerlerdede Zombiler Var Unutmayın.

krjzs.png

Ve Oyunumuzda Awp İle Zombi Öldürülürken Bir Resim ( HeadShot )

Not : Benim Pc Kastığı İçin Düşük Grafikteydi Oyun O Yüzden Resim Biraz Kötü Çıkmış Kusura Bakmayın.:

Link ; https://hotfile.com/dl/196990107/48fcf7d/Zombie_Town_Update_2.rar.html

Son düzenleme:

mbk69

Katılımcı Üye
18 Nis 2012
483
0
Bayburt
Kardeşim, oyunu kendin yaptıysan "yada grubunla" neden shop menüsü türkçe değil ? ismi niye türkçe değil"tabii o sana kalmış.." script alabilirsin ama benim önerim shop menüsünü türkçeye çevirin. Zor birşey değil. Ama ismini Türkçe yapın daha yaratıcı şeyler düşünün. Zombi Şehri vs.vs

centilmen50

Katılımcı Üye
Kardeşim, oyunu kendin yaptıysan "yada grubunla" neden shop menüsü türkçe değil ? ismi niye türkçe değil"tabii o sana kalmış.." script alabilirsin ama benim önerim shop menüsünü türkçeye çevirin. Zor birşey değil. Ama ismini Türkçe yapın daha yaratıcı şeyler düşünün. Zombi Şehri vs.vs

Tüm Sourceleri Kendim Yazmadım

Konudada

Öncelikle Belirteyim Fps Kit'den Yararlandım..

Demiştim. Demekki Okumamışsınız.

İstesem Türkçeleştiririm Scriptin İçinden Ama Gerek Duymadım.

mstka0102

Yeni üye
31 Ocak 2013
35
0
öncelikle oyunun çok güzel gözüküyor resimlerden bende böle bir oyun yapmak istiyorum banada yardım eder misin beraber yaparız buyur facebook adresim :https://www.facebook.com/mstka.01

bana ulaş yada dürt ben eklerim bereber oyun yaparız yada oyunlarını geliştiririz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.