Zona nedir?

Enfi1923

Yeni üye
31 Ara 2018
14
0
Kırım
Geçen Zona diye bir uygulama gördüm ve nedir bu diye merak ettim indirecektim ve sonra vazgeçtim. Dedim bari sorayım. Nedir bu Zona? Ne işe yarar ve niçin kullanılır? Zararlı bir yazılım mıdır? Cevaplarsanız çok sevinirim.

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,254
4
729
Merhaba, steam'deki oyunları bedavaya indirmeye yaradığı söylenilen programlardan birisi zona. Bundan bahsediyorsanız, bu uygulamaların zararlı olma potansiyeli çok yüksektir.Emek hırsızlığına da giriyor. Kullanmanızı tavsiye etmiyorum.

Son düzenleme:

DyNoger

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
356
0
Geçen Zona diye bir uygulama gördüm ve nedir bu diye merak ettim indirecektim ve sonra vazgeçtim. Dedim bari sorayım. Nedir bu Zona? Ne işe yarar ve niçin kullanılır? Zararlı bir yazılım mıdır? Cevaplarsanız çok sevinirim.

korsan oyun indirmek için bir program kullanıyorum bi zararını görmedim fakat bazı oyunlar rusça iniyor çevirmesi sıkıntı olabiliyor ve torrent dosyalarınızıda zona dan yükleyebilirsiniz

Phylake

Üye
29 Eki 2018
64
0
Bratislava
Zona uTorrent'e alternatif ve yapımcısı Rus olan bir nevi Rusça film, oyun, program indirmeye yarayan program. Torrent kullanır, Fitgirl, RG Mechanics gibi bir çok repacker buraya dosya verir. Tamamen güvenilir. Ama bazı oyunların ana dili Rusça gelebilir, dikkat et. Sıkça kullanıyorum ve çok memnunum İngilizce desteği var.

B

Bilgehan_1

Ziyaretçi
Zona uTorrent'e alternatif ve yapımcısı Rus olan bir nevi Rusça film, oyun, program indirmeye yarayan program. Torrent kullanır, Fitgirl, RG Mechanics gibi bir çok repacker buraya dosya verir. Tamamen güvenilir. Ama bazı oyunların ana dili Rusça gelebilir, dikkat et. Sıkça kullanıyorum ve çok memnunum İngilizce desteği var.
oyun indireceğim sana güvenebilir miyim? Gerçekten virüs yoktur değil mi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.